Stadiony
stadion
Opracowanie: Wiśniowski
Na podstawie: Wiśniowski

100 par drzwi do stadionu Legii

Już wkrótce Polska będzie gospodarzem Piłkarskich Mistrzostw Europy – Euro 2012. Wiele stadionów musiało przejść gruntowne modernizacje. Wśród nich stadion Legii w Warszawie, obecnie przez wielu uważany za wzorcowy obiekt sportowy.
biurowiec
Opracowanie: DEKA Inwestycje
Na podstawie: DEKA Inwestycje

Baza noclegowa na Euro 2012

Stan przygotowania bazy noclegowej na Euro 2012 nie spędza snu z oczu przedstawicielom spółki PL.2012. Polskie Miasta-Gospodarze deklarują gotowość do przyjęcia kibiców, którzy już za rok zapełnią nasze ulice, restauracje, hotele, a przede wszystkim stadiony.
stadion
Opracowanie: LEGI Polska
Na podstawie: LEGI Polska

Ogrodzenie systemowe wokół stadionu

LEGI Polska, dystrybutor ogrodzeń systemowych zaopatrzy warszawski Stadion Narodowy w ogrodzenia. To już trzeci, po Stadionie Miejskim w Poznaniu i PGE Arenie Gdańsk, obiekt zmagań EURO 2012, który wybrał produkowane w Wałbrzychu systemy ogrodzeń.
grzejnik
Opracowanie: JAGA

Grzejniki do zadań specjalnych

Stadiony piłkarskie, hale sportowe, dworce, puby, a nawet klatki schodowe – to miejsca przez które przewija się duża liczba ludzi. Anonimowość oraz brak poczucia współwłasności sprawiają, że wyposażenie takie jak grzejniki często ulega uszkodzeniu. Można się przed tym zabezpieczyć stosując grzejniki ze wzmocnionymi obudowami.
pływalnia
Opracowanie: Schüco
Na podstawie: Schüco

Nowoczesne budownictwo sportowe

Nowoczesne budownictwo sportowe kładzie nacisk na obniżenie kosztów eksploatacji i podniesienie walorów funkcjonalnych tego typu realizacji. Trudność może stanowić zrównoważenie kosztów budowy i korzyści płynących z zastosowania energooszczędnych technologii. Firma Schüco dostarcza kompletnych rozwiązań systemowych dla obiektów różnej skali, zróżnicowanych także pod względem cenowym...
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.