Stół
stylowe etui
Opracowanie: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki tablet kupić?

Uwielbiamy w tym czasie zapomnieć o każdych otaczających nas problemach, co oczywiście jest niebywale wygodnym rozwiązaniem. Aby zaplanowany przez nas mógł być wyjątkowy, jesteśmy zobowiązani obligatoryjnie wybrać sobie właściwe miejsce naszego wyjazdu. Praktyka dobitnie pokazuje, że najchętniej spędzamy nasze urlopy w egzotycznych krajach, w których klimat jest dla nas względnie dobrotliwy. Małe dziewczynki w tym samym czasie bawią się lalkami. Chłopcy już od małego zidentyfikują auta, uczą się jakie są marki, marzą o swoich własnych samochodach, a kiedy w domu pojawi się nowe auto, to chcą usiąść tuż obok ojca. Kiedyś, gdy jeszcze nie było internetu królowały gumy do żucia „Turbo”.
Na wielkanocnym stole
Opracowanie: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl

Na wielkanocnym stole

Wielkanoc to czas radosnych spotkań w gronie najbliższych, spokoju i odpoczynku w zaciszu własnych czterech kątów. Warto zatroszczyć się o odpowiednią aranżację mieszkania, dzięki której poczujemy klimat i atmosferę zbliżających się świąt.
stół
Opracowanie: ZP „Ćmielów”
Na podstawie: ZP „Ćmielów”

Jak gustownie ubrać stół na Wielkanoc?

Wielkanocny stół to miejsce magiczne. Nie tylko z powodu królujących na nim pękatych bab, warzywnych sałatek czy aromatycznego żurku. Stół to przede wszystkim miejsce, gdzie gromadzą się nasi bliscy, by razem cieszyć się Świętami oraz wspólnie spędzanym czasem. Te uroczyste chwile chcemy zwykle zaakcentować pięknym przybraniem stołu.
zastawa stołowa z porcelany
Opracowanie: Zakłady Porcelany "Ćmielów"
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.