Mieszkanie
Diody LED
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu

Światło led

Od kilku lat wiadomo, że rodzaj oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pokoju czy biurze należy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła a tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku. Bez lamp i żarówek ciężko wyobrazić sobie życie, tak więc korzystamy z nich pomimo dość dużych kosztów. A przecież nie potrzebujemy wiele, żeby oświetlenie naszego domu było tańsze, efektywniejsze i bardziej korzystne dla środowiska naturalnego.
mieszkania
Opracowanie: Romex Deweloper

Bardzo ważna decyzja - w końcu mieszkanie kupujemy na lata

Mimo że ceny mieszkań są bardzo wysokie, a dostanie kredytu od pewnego czasu przysparza problemów, to cały czas są chętni na zakup mieszkania. Wybierać oni mogą wśród mieszkań nowych, sprzedawanych przez firmy deweloperskie, i mieszkań z rynku wtórnego, sprzedawanych przez sprzedawców indywidualnych. Każdy rodzaj mieszkania ma swoje plusy i minusy.
kuchnia
Opracowanie: Lisa Pinehill
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zamieszkać w Warszawie

Wilanów słynie z tego, że wiele osób chciałoby tam mieszkać. Jednak wielu ludzi uważa, że koszty są tam za wysokie. Jednak, gdy rzeczywiście poznaliby koszt czy to kawalerek do wynajęcia czy też tych, które zostały w ogłoszeniach na sprzedaż to zrozumieliby, że ceny są porównywalne z tymi w innych dzielnicach.
garaż
Opracowanie: Normstahl
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topclassic_eurodekor_bright_0707.jpg

Wybieramy garaż

Prawie każdy facet fantazjował kiedyś o prywatnym samochodzie. Ludzie młodzi satysfakcjonują się choćby Fiatem 126p za parę setek lub Cinqecento. Starsi, i co się z tym wiąże w wyższym stopniu majętni kierowcy fantazjują o Alfa Romeo czy Lamborgini. Niezależnie od tego jak bogatą posiadamy sakwę i który wóz chcemy kupić potrzeba nam miejsca dla nowego nabytku. Nieliczni farciarze w naszych zatłoczonych miastach mogą liczyć na publiczny parking w niezbyt wielkiej odległości od mieszkania. Czasami jest tak, iż zamieszkujemy w niewielkiej miejscowości, w której zwyczajnie nie ma parkingu.
Duża kawalerka ze ścianką działową
Opracowanie: Unique Hotels
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zobacz co jest teraz trendy w kwestii aranżacji wnętrz

W coraz to większym stopniu mocniej interesujące pomysły designerskie, a propo faktu, jakim sposobem przystosować wybrane wnętrza, w taki sposób jest możliwość mniej więcej przedstawić to, co obecnie ma miejsce na rynku, patrząc na to, w jaki sposób prezentują się wybrane pomysły stylistów pomieszczeń.
drzwi
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Na podstawie: OKNOPLAST-Kraków

jakie kwestie trzeba mieć na uwadze, montując drzwi?

Aranżowanie wnętrz to poważne zadanie. Zazwyczaj, właścicielom domu czy mieszkania przyświecają trzy cele – pomieszczenia muszą być oryginalne, wygodne, a ich udekorowanie ma pochłonąć możliwie jak najmniej środków. Rzecz jasna, jedną z najważniejszych kwestii jest zakup odpowiednich drzwi. Propozycja rynku jest rzeczywiście bardzo bogata, wobec tego każda osoba na pewno odnajdzie coś, co będzie odpowiadało jej potrzebom. Co w takim przypadku koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wybierając drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania?
budownictwo
Opracowanie: www.GlynLowe.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projekt powinien nam się podobać, lecz także musi być funkcjonalny

Zazwyczaj jeżeli aranżujemy własny dom, albo biuro, mamy mniej więcej wizerunek tego, jak chcemy żeby się prezentowało i jak powinno ono wyglądać. Czasami mimo wszystko nie potrafimy się zadecydować na żadną z propozycji, która zjawia się w naszej głowie, tak jak i nie umiemy stwierdzić, co ostatecznie podoba nam się najbardziej. Na szczęście wciąż możemy nawiedzić biuro projektowe Warszawa pod tym względem ma dla nas najlepsze propozycje, oraz tam powiedzieć o swoich wizjach oraz wątpliwościach.
wnętrze mieszkania
Opracowanie: ZZ Bottom
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najpierw trzeba wypełnić wiele papierkowej roboty

Jeżeli zdecydujemy się na budowę mieszkania, które ma być właśnie zbudowane, to z pewnością wpierw z niecierpliwością patrzymy, jak powoli pną się w górę ściany, potem nie możemy się doczekać kiedy ekipa wykończeniowa skończy prace wewnątrz, a następnie nie mamy szansy się doczekać momentu, w którym zainkasujemy klucze do naszej własności. Mimo wszystko nim się to stanie, najpierw należy spełnić dużo formalności oraz dopiero potem mamy szansę wejść do naszego domu, przejść do jego urządzania i w końcu również do wprowadzenia się.
Duży dom
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

O wspólnotach mieszkaniowych w Łodzi

Łódź, miasto Tuwima i Sapkowskiego to kapitalne miejsce na kupienie, lub wynajmowanie apartamentu. Zachwycająca architektura, rozliczne miejsca pracy, pulsujące tchnienie kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się dobrze w tym wiekowym miejscu. Jego koleje wszakże sięgają do czternastego stulecia.
kolory
Opracowanie: PPG Deco Polska
Na podstawie: www.sigmacoatings.com.pl

Architekci to nieoceniona pomoc w urządzeniu pomieszczeń

Każdemu, kto pragnie wyremontować swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o wynajęciu architekta, który szybko i skutecznie naniesie oczekiwane zmiany. Mimo, że sporo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego mieszkania, to często jest dość ciężko realizować takie projekty samodzielnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.