Mieszkanie
Diody LED
Opracowanie: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu

Światło led

Od kilku lat wiadomo, że rodzaj oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pokoju czy biurze należy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła a tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku. Bez lamp i żarówek ciężko wyobrazić sobie życie, tak więc korzystamy z nich pomimo dość dużych kosztów. A przecież nie potrzebujemy wiele, żeby oświetlenie naszego domu było tańsze, efektywniejsze i bardziej korzystne dla środowiska naturalnego.
mieszkania
Opracowanie: Romex Deweloper

Bardzo ważna decyzja - w końcu mieszkanie kupujemy na lata

Mimo że ceny mieszkań są bardzo wysokie, a dostanie kredytu od pewnego czasu przysparza problemów, to cały czas są chętni na zakup mieszkania. Wybierać oni mogą wśród mieszkań nowych, sprzedawanych przez firmy deweloperskie, i mieszkań z rynku wtórnego, sprzedawanych przez sprzedawców indywidualnych. Każdy rodzaj mieszkania ma swoje plusy i minusy.
kuchnia
Opracowanie: Lisa Pinehill
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zamieszkać w Warszawie

Wilanów słynie z tego, że wiele osób chciałoby tam mieszkać. Jednak wielu ludzi uważa, że koszty są tam za wysokie. Jednak, gdy rzeczywiście poznaliby koszt czy to kawalerek do wynajęcia czy też tych, które zostały w ogłoszeniach na sprzedaż to zrozumieliby, że ceny są porównywalne z tymi w innych dzielnicach.
garaż
Opracowanie: Normstahl
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/ssd_topclassic_eurodekor_bright_0707.jpg

Wybieramy garaż

Prawie każdy facet fantazjował kiedyś o prywatnym samochodzie. Ludzie młodzi satysfakcjonują się choćby Fiatem 126p za parę setek lub Cinqecento. Starsi, i co się z tym wiąże w wyższym stopniu majętni kierowcy fantazjują o Alfa Romeo czy Lamborgini. Niezależnie od tego jak bogatą posiadamy sakwę i który wóz chcemy kupić potrzeba nam miejsca dla nowego nabytku. Nieliczni farciarze w naszych zatłoczonych miastach mogą liczyć na publiczny parking w niezbyt wielkiej odległości od mieszkania. Czasami jest tak, iż zamieszkujemy w niewielkiej miejscowości, w której zwyczajnie nie ma parkingu.
Duża kawalerka ze ścianką działową
Opracowanie: Unique Hotels
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zobacz co jest teraz trendy w kwestii aranżacji wnętrz

W coraz to większym stopniu mocniej interesujące pomysły designerskie, a propo faktu, jakim sposobem przystosować wybrane wnętrza, w taki sposób jest możliwość mniej więcej przedstawić to, co obecnie ma miejsce na rynku, patrząc na to, w jaki sposób prezentują się wybrane pomysły stylistów pomieszczeń.
drzwi
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków
Na podstawie: OKNOPLAST-Kraków

jakie kwestie trzeba mieć na uwadze, montując drzwi?

Aranżowanie wnętrz to poważne zadanie. Zazwyczaj, właścicielom domu czy mieszkania przyświecają trzy cele – pomieszczenia muszą być oryginalne, wygodne, a ich udekorowanie ma pochłonąć możliwie jak najmniej środków. Rzecz jasna, jedną z najważniejszych kwestii jest zakup odpowiednich drzwi. Propozycja rynku jest rzeczywiście bardzo bogata, wobec tego każda osoba na pewno odnajdzie coś, co będzie odpowiadało jej potrzebom. Co w takim przypadku koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wybierając drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania?
budownictwo
Opracowanie: www.GlynLowe.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Projekt powinien nam się podobać, lecz także musi być funkcjonalny

Zazwyczaj jeżeli aranżujemy własny dom, albo biuro, mamy mniej więcej wizerunek tego, jak chcemy żeby się prezentowało i jak powinno ono wyglądać. Czasami mimo wszystko nie potrafimy się zadecydować na żadną z propozycji, która zjawia się w naszej głowie, tak jak i nie umiemy stwierdzić, co ostatecznie podoba nam się najbardziej. Na szczęście wciąż możemy nawiedzić biuro projektowe Warszawa pod tym względem ma dla nas najlepsze propozycje, oraz tam powiedzieć o swoich wizjach oraz wątpliwościach.
Duży dom
Opracowanie: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

O wspólnotach mieszkaniowych w Łodzi

Łódź, miasto Tuwima i Sapkowskiego to kapitalne miejsce na kupienie, lub wynajmowanie apartamentu. Zachwycająca architektura, rozliczne miejsca pracy, pulsujące tchnienie kultury, to wszystko sprawia, że każdy czuje się dobrze w tym wiekowym miejscu. Jego koleje wszakże sięgają do czternastego stulecia.
kolory
Opracowanie: PPG Deco Polska
Na podstawie: www.sigmacoatings.com.pl

Architekci to nieoceniona pomoc w urządzeniu pomieszczeń

Każdemu, kto pragnie wyremontować swoje mieszkanie, pojawia się w głowie idea, o wynajęciu architekta, który szybko i skutecznie naniesie oczekiwane zmiany. Mimo, że sporo ludzi ma swoje własne upodobania oraz wizję wymarzonego mieszkania, to często jest dość ciężko realizować takie projekty samodzielnie.
aranżacja wnętrz
Opracowanie: www.fotorolety.com
Na podstawie: www.fotorolety.com

Eklektyczna dekoracja mieszkań, wnętrz i lokali usługowych

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy zdaja sobie z tego sprawę, kiedy jedynym słusznym (i osiągalnym) wystrojem wnętrz była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś zastaniemy tam ten sam wystrój, który oglądaliśmy także przecież we własnym domu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie były w stanie przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani szansy ani okazji na poznanie czegoś nowego, co mogłoby zastąpić zastany schemat. A jak to wygląda dziś?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.