Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe
Opracowanie: Porta KMI Poland
Na podstawie: Porta KMI Poland

Poszukujemy najlepszych drzwi, mogących zagwarantować bezpieczeństwo

Jeżeli większość osób zwraca ogromną uwagę na bezpieczeństwo, czymś niesamowicie ważnym jest przeczytanie tego tekstu. Jakby nie patrzeć akurat od tego jakie są nasze drzwi wejściowe sporo może zależeć. A więc w tym tekście chcemy podzielić się z resztą własnymi spostrzeżeniami na temat drzwi.
Drzwi INVADO DArtagnan
Opracowanie: INVADO
Na podstawie: INVADO

Które obligatoryjnie należy wykorzystać, by zastrzec sobie bezpieczeństwo?

Zapewnienie bezpieczeństwa naszego domu to bez wątpienia bardzo pożądany przez nas stan. Praktyka pokazuje nam, że po wielokroć testujemy niezwykle oryginalne metody bezpieczeństwa, niemniej natomiast raz za razem zapominamy o najbardziej podstawowych formach.
Drzwi wejściowe Padwa
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Wybieramy wypróbowane rozwiązania – znakomite drzwi od marki

Coraz modniejsze stają się drzwi szklane. Jest to innowacyjna propozycja producenta, na którą decyduje się coraz więcej osób. Stawiając na przetestowany oraz rekomendowany przez tak wielu dodatek, możemy mieć pewność jego najlepszej jakości. Na stronie www marki wskazać można szczegółowe opisy poszczególnych drzwi, wśród których prym wiodą właśnie te szklane. Niesamowicie pozytywne opinie na temat proponowanych przez producenta opcji wywierają wrażenie na jeszcze niezdecydowanych.
Drzwi zewnętrze Lhotse CAL
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Dobry wybór drzwi zewnętrznych w sześciu krokach

Wybierając drzwi zewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie czynniki, które składają się zarówno na ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygląd, jak i wieloletnią trwałość. Porad z zakresu odpowiedniego doboru drzwi wejściowych do domu udziela Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.
Drzwi zewnętrzne
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Ciepły montaż drzwi zewnętrznych

Na jakim etapie budowy należy zamontować drzwi zewnętrzne? Czy wymagają one specjalnego uszczelnienia? Pytania te zadaje sobie wielu budujących. I słusznie – prawidłowo przeprowadzony montaż pozwala bowiem na uniknięcie strat ciepła w budynku, a także zabezpiecza dom przed niekorzystnym działaniem wilgoci.
Drzwi wejściowe Padwa
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa

Drzwi z klasą

Drzwi zewnętrzne powinny przede wszystkim skutecznie strzec dobytku oraz prywatności mieszkańców. Ich drugą, równie ważną rolą jest wygląd. Producent stolarki okiennej oraz drzwiowej Stolbud Włoszczowa oferuję kolekcję dwudziestu pięciu modeli skrzydeł drzwiowych PREMIUM o różnorodnych wzorach i kolorach.
Rozkład temperatur dla przekroju ościeżnicy i skrzydła drzwi zewnętrznych z Kolekcji Arktycznej.
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Arktyczne drzwi

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, producent wysokiej klasy drzwi drewnianych, wprowadził na rynek nową serię drzwi zewnętrznych – Kolekcję Arktyczną. Poszczególne modele nowych skrzydeł drzwiowych charakteryzują się doskonałymi i rzadko spotykanymi na polskim rynku parametrami termoizolacyjności.
Nowe wzory aluminiowych drzwi zewnętrznych.
Opracowanie: Hörmann Polska
Na podstawie: Hörmann Polska

Aluminiowe drzwi zewnętrzne w nowej odsłonie

Inwestorzy coraz większą wagę przykładają do kolorystyki elewacji.
W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma Hörmann przygotowała 15 nowych wzorów wysokiej jakości aluminiowych drzwi zewnętrznych dających inwestorom szerokie możliwości wyboru kolorystyki.
Gustowne połączenie szkła i drewna
Opracowanie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Na podstawie: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Dekoracyjne drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne stanowią najlepszą wizytówkę domu. Odpowiednio dobrane tworzą spójną kompozycję z elewacją budynku, a także decydują o atrakcyjnym wyglądzie przedpokoju lub holu. Popularnym elementem zdobniczym, który można wykorzystać w wybranych skrzydłach drzwiowych, są przeszklenia.
korytarz
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa S.A.

Drzwi przeciwpożarowe - solidne i eleganckie

Budynki użyteczności publicznej oraz inne obiekty, w których przebywa duża ilość osób, powinny spełniać określone kryteria bezpieczeństwa. Wymagania te dotyczą zarówno zminimalizowania ryzyka wystąpienia pożaru, jak również zapewnienia ochrony ludzi wewnątrz budynku, gdy zagrożenia tego nie uda się uniknąć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.