Powiew lata w sypialni

pościel
Opracowanie: Artdecor24.pl
Późna wiosna oraz lato to idealny czas na zmianę wyposażenia sypialni. Coraz gorętsze dni i cieplejsze noce motywują bowiem do poprawienia czegoś w funkcjonalności pokoju, w którym przychodzi nam codziennie kłaść się do łóżka.


Nie musimy jednak wprowadzać kolosalnych zmian i decydować się na rewolucje w wyposażeniu pokoju. Możemy się skupić na najważniejszym meblu w tym pomieszczeniu – na łóżku. Niewątpliwie ważną potrzebą jest poprawienie komfortu snu i jakości nocnej regeneracji. Podczas upałów możemy podjąć jedną prostą, ale jakże efektywną decyzję – bawełnianą pościel zamienić na pościel z satyny. Co nam to da? Warto przeczytać...

Chłodny i aksamitny dotyk
pościel
Gorące dni, kiedy słupek rtęci sięga najwyższych wartości, niosą za sobą równie parne noce, podczas których niezwykle trudno o komfortowy sen. Fala upałów potrafi znacząco uprzykrzyć nam życie nie tylko w trakcie dnia, ale również wtedy, kiedy chcemy zasnąć. Dlatego też gdy zaczyna się lato, nie powinno nas nic zatrzymywać przed tym, by zmienić pościel – na bardziej dostosowaną do aktualnej pory roku.

Satyna w dotyku to przede wszystkim doskonała gładkość oraz wyjątkowy komfort chłodu. Pościel satynowa z jednej strony otula ciepłem, by z drugiej dawać miłe i niezastąpione uczucie chłodu. Wszystko to sprawia, że pozwala dużo łatwiej zasnąć i zregenerować siły potrzebne do wypełniania swoich obowiązków następnego dnia.

Trwałość i intensywność kolorów
pościel
Pościel satynowa może być wybierana w nieskończenie wielu wzorach i kolorach. Pod tym względem trudno mówić o jakimkolwiek ograniczeniu. Poza klasycznymi delikatnymi kolorami bardzo modne są intensywne barwy o wyraźnych i zdecydowanych wzorach. Kilka minut poświęconych na przejrzenie oferty sklepu z pościelą, z pewnością przyniesie satysfakcjonujący efekt w postaci wyboru kompletu w 100% dobranego do sypialnianej aranżacji.

Ekskluzywność na miarę Twoich potrzeb
Satyna jako rodzaj atłasu z jednej strony jest błyszcząca, z drugiej matowa. Jej wyrafinowana forma sprawia, że doskonale prezentuje się na łóżku. Lekko połyskująca w słońcu kusi każdego, by jej tylko dotknąć. Dzięki swojej błyszczącej powierzchni zwraca uwagę na najważniejszy punkt sypialni – łóżko – dodatkowo je optycznie powiększając.
Pościeli z satyny nie trzeba ukrywać przed wzrokiem innych. Nawet gdy łóżko jest niepościelone, wygląda bardzo reprezentacyjnie. Nie musimy się obawiać, że ktoś przypadkiem ujrzy to, na czym śpimy. Faktura, wzór, jak i ładnie dobrany kolor bronią się same. Zawsze wyglądają szykownie.

Maksymilian Cyrek

***
O Artdecor24
Artdecor International od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art deco na stronie www.artdecor24.pl.
Na podstawie: ArtDecor24.pl
Opracowanie: ArtDecor24
10-07-05 10:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.