Interesujące zaplanowanie urządzania naszego mieszkania

Urządzając pomieszczenia mieszkalne niejednokrotnie zastanawiamy się w jaki unikalny sposób powinniśmy je interesująco udekorować. Okazuje się, że rozwiązań jest wiele. Wystarczy trochę pomysłowości, aby zaaranżować bardzo unikalne wnętrze, które będzie idealnie dostosowane do naszej osobowości czy zainteresowań. W takim wnętrzu nie tylko będziemy czuć się idealnie, ale również będzie ono zaskakiwać naszych gości.

fotoobraz - przykład 2
Opracowanie: Daniel Zimmermann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedną z bardzo ciekawych metod na oryginalne udekorowanie wnętrz są foto-obrazy Wrocław. Foto-obrazy to charakterystyczne obrazy na płótnie malarskim, które są umiejscowione na krosnach o rozmaitych rozmiarach, a czasami nawet kształtach. Na takim płótnie można znaleźć się dowolny obraz, np. fotografię z naszych wspaniałych wakacji czy reprodukcje starych zdjęć. Niejednokrotnie stosowane są np. zdjęcia artystyczne, jak również fotografie pejzaży, osób lub reprodukcje malarskie. Sposobności może być mnóstwo. Co istotne, foto-obrazy (http://www.drukujfoto.pl/kategoria/abstrakcje?prod=obraz) doskonale prezentują się zarazem we wnętrzach w stylu retro, jak także minimalistycznych mieszkaniach. Mogą występować wyposażone w stylowe ramy, jak również pozostać bez dodatkowych opraw lub z zadrukowanymi obrzeżami.

Foto-obrazy na płótnie zapewne tchną dużo energii w każde mieszkanie - http://www.drukujfoto.pl/kategoria/abstrakcje?prod=tapeta. Jeżeli pragniesz, żeby twoje wnętrze prezentowało niepowtarzalny styl, z całą pewnością jest to najlepsze rozwiązanie. Ważne jest jednak, aby przed wykonaniem foto-obrazu wybrać takie zdjęcia, które będą kolorystyką pasować do wnętrza. Ważne jest również, aby dobrać odpowiednie wymiary foto-obrazów do wielkości naszego mieszkania. Bardzo często okazuje się, iż stworzony przez nas foto-obraz będzie główną dekoracją, jaka znajdzie się w naszym mieszkaniu, warto zatem zabiegać o to, by wyglądał naprawdę bardzo oryginalnie.Na oryginalne foto-obrazy decydują się bardzo często osoby, które pragną trochę odświeżyć swoje wnętrze, zmienić w nim dotychczasowy wystrój.

Z całą pewnością zamontowanie foto-obrazu może być najprostszym, a równocześnie bardzo tanim sposobem, by tego dokonać. Jeśli marzymy o tym, aby nasze pomieszczenia wyglądały oryginalnie, a jednocześnie bardzo modnie, tego typu rozwiązanie powinno okazać się trafione w dziesiątkę.
14-08-06 15:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.