Jakie znasz zastosowania sprzętu komputerowego we współczesnym świecie?

gra na Xboxie
Opracowanie: The Bakken Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na tabletowym rynku jest ogromna konkurencja. Przoduje paru czołowych wytwórców, którzy oferują produkty najwyższej jakości, ale też odpowiednio kosztujące. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w niejednym przypadku udaje im się zaoferować tanie a jednocześnie porządne tablety, które będą kosztować dużo mniej niż wyroby markowe.

Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II). Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, że projektanci skupiali się nad tym, jak powinny być ubrane kobiety, powodując, że posiadały one różne możliwości ubiorów, dobierając je do każdej uroczystości, a nawet miały możliwość zakładania eleganckich ubrań na co dzień, które jednak przedstawiały się dość luźno.
Samsung Galaxy TabPRO
Opracowanie: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Producent wyposażył go w ekran o przekątnej 10 cali o wyśmienitych parametrach, i wydajny układ procesora zawierający cztery rdzenie.

Łącząc to z szybką pamięcią i zoptymalizowanym najnowszym androidem tablet cechuje się dużą wydajnością pracy na każdej aplikacji. Ciekawą funkcją w tym urządzeniu jest także możliwość użycia go jako aparatu telefonicznego. Także Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) odróżnia się wśród pozostałych konkurentów dobrymi parametrami i wydajnością działania.

Ekran ma nieco mniejszy niż konkurent z Overmax, lecz rozdzielczością i nasyceniem kolorów w niczym nie ustępuje innym tabletom (Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II)). Do tej chwili także mężczyźni okazywali się troszeczkę omijani przez projektantów mody, a gdy nawet pojawiało się coś dla nich, to wszystko było w jednym stylu i dzieliło się na trzy rodzaje: coś eleganckiego, coś sportowego oraz coś codziennego, mimo wszystko kreatywność nie posiadała tu nazbyt wiele miejsca. Dziś się to odmienia i nagle jest tak, że panowie również na co dzień mogą chodzić ubrani elegancko ale równocześnie na luzie, tak samo jak mogą dopasowywać przeróżne akcesoria.

Osoby projektujące tablet Prestigio zdecydowali się postawić na rozrywkę, czego efektem będzie bardzo wydajna grafika która sobie radzi z najbardziej skomplikowanymi grami, i świetnie spisująca się również przy oglądaniu filmów. Ten model tabletu posiada 2 aparaty i możliwość wykorzystania 3G do łączenia się z z internetem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.