Filmy w trójwymiarze

Telewizory marki Philips
Opracowanie: Philips
Na podstawie: Philips
Zapraszasz gości do siebie i chciałbyś się czymś wyróżnić? Może chciałbyś przyrządzać swoje autorskie drinki, zajrzysz do swojego prywatnego barku? Myślałeś kiedyś o tym, a może temat ten jest ciągle aktualny? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z artykułem, zobacz, że zbudowanie swojego barku to nietrudne zadanie. Potrzeba Ci kilku niezbędnych przyrządów. Lód to podstawa, nie istotne czy zima czy lato, nie ma drinków bez lodu. Konieczna jest miarka, za jej sprawą przygotowany przez nas koktajl będzie dokładnie odmierzony, a dobre proporcje to dobry smak. Większość drinków będzie smakować lepiej jeśli dołożysz do nich świeże owoce. Nie możesz jednak zrobić tego tak sobie, będzie Ci niezbędny do tego rozgniatacz do owoców.

Tak samo pamiętaj o shakerze czy o mieszadełkach do drinków.
Ford Ka jako przykładowy samochód marki Ford
Opracowanie: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wbrew przekonaniu niektórych wycieraczki są niezwykle ważnym elementem w pojeździe, pomimo że jak już wspomniano, ich rola nierzadko jest niedoceniana przez kierowców. Elementy te wykorzystywane są do pielęgnacji przedniej szyby samochodu poprzez jej czyszczenie. Zwykle wycieraczki samochodowe (wycieraczki samochodowe 290 mm) stosowane są w czasie deszczu w celu pozbycia się z szyby nadmiernej ilości wody. Oprócz tego wykorzystuje się je też do mycia szyby, wówczas pojawiają się w komplecie z właściwym płynem do spryskiwaczy. W tym miejscu należy jednak dodać, że dobra przejrzystość szyby z przodu w pojeździe jest aspektem niezwykle ważnym.

Dzięki temu, że szyba nie ma zabrudzeń, kierowca ma idealną widoczność, a jego wzrok się nie rozprasza. Z tej przyczyny rola wycieraczek samochodowych (290 mm czy w jakimkolwiek innym rozmiarze) jest tak istotna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.