Kamery na kask - podstawowe cechy

Ostatnio bardzo często można natknąć się w Internecie na filmy, przedstawiające na przykład powietrzne akrobacje na snowboardzie czy ekstremalną jazdę na rowerze. Typową cechą tego rodzaju filmów jest jednak ich punkt widzenia – na materiałach tego takich obserwuje się otoczenie w pewnym sensie oczami zawodnika. Taki rezultat otrzymuje się jedynie z użyciem odpowiednich urządzeń, które przytwierdza się do stroju lub części ciała zawodnika.

Kamera na kask (http://www.kamerynakask.pl/) w czasie wiosennym oraz letnim może być wykorzystywana w trakcie jazdy motorem. Kiedy sezon na to się skończy kamerka wcale nie musi iść do piwnicy. Możemy ją używać podczas szusowania.

Z pewnością takowe rozwiązanie jest wygodniejsze, i co ważne znacznie bezpieczniejsze niż filmowanie filmików przy pomocy smartfonu. Tradycyjne kamerki również mają braki, albowiem w trakcie wypadku mogą one ulec dużemu zniszczeniu, które nie będzie już do zreperowania. Dodatkową niewygodą jest to, że operowanie nimi w rękawicach jest trudne oraz nużące.

Lepiej porzucić ten pomysł na rzecz bardziej komfortowych rozwiązań.
Kamera Sony Action Cam
Na podstawie: http://kamerynakask.pl/
Poprzez ciągłe analizowanie potrzeb czy wymagań użytkujących sprzęty, producent zjednuje sobie sympatię konsumentów. Jak on to robi? Nieustanne dostosowywanie wszystkich szczegółów, jak również szerokie możliwości wiążące się z wprowadzaniem kolejnych funkcji pozwalają na to, by proponowana dziś przez markę kamera na rower zachwycała wszystkich (http://www.kamerynakask.pl/gopro-hero3-plus-black-edition.html).

Osoby pragnące przetestować firmowy sprzęt mają tę szczególną możliwość, ponieważ producent spełnia najskrytsze marzenia użytkowników!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.