Laptopy gamingowe dla wymagających, czyli jak grać sprawniej.

Dawniej pojawił się „Eurobiznes” – najpopularniejsza gra planszowa, dostępna w sklepach w wielu krajach Europy. Współcześnie gier planszowych jest na tyle dużo, że trudno je wszystkie policzyć. Fakt faktem, świat gier stanowi współcześnie jedną z najpopularniejszych rodzajów rozrywki.
Gra planszowa Monopoly
Opracowanie: Howie Le
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trudno współcześnie poznać nastolatka, który nie miałby żadnego doświadczenia z grami. Chyba każdy jest w stanie wymienić choćby 1 albo 2 tytuły gier, w które stale gra albo też grał jeszcze niedawno. Jeśli nie gra w gry komputerowe, zna zapewne dużo planszówek, w jakie grają już nie tylko młodzi. W ogóle mówiąc o grach, dawniej były one kojarzone głównie z dziećmi.Obecnie gra coraz więcej dojrzalszych osób. Rano ubierają się na sztywno w garnitury i ruszają do pracy, gdzie często pełnią role managerów, dyrektorów albo prezesów firm. A po pracy, w ramach odreagowania stresu, zamieniają się w małe dzieci, które w swoim świecie walczą ze smokami albo też innymi potworami, których pokonanie gwarantuje im uratowanie świata.

Sprawdź też

Ciekawy film na wieczór

sala kinowa
Opracowanie: BRITOP Lighting
Na podstawie: BRITOP Lighting
Pochłanianie filmów to zdecydowanie jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Osobnik strudzony, zmęczony po pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat kina. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z potężnym telewizorem 3D. Właściwie cel i tak zawsze jest jeden - odpoczynek.


Z myślą o graczach komputerowych pokazały się już specjalne laptopy gamingowe, których producentami są uznane na rynku marki, takie jak na przykład: ASUS, Dell, HP oraz Lenovo. To co najbardziej odróżnia laptopy gamingowe, to jedne z najmocniejszych karty graficzne, bardzo często już czterordzeniowe procesory i moc pamięci RAM, jaka spełni obecne wymagania sprzętowe do coraz bardziej zaawansowanych technicznie gier, takich jak choćby „Wiedźmin 3”,” Dying Light”, „This War of Mine”,” The Vanishing of Ethan Carter”, czy też „Layers of Fear”. Ich dodatkowym atutem jest m.in. : podświetlana klawiatura, bonusowe klawisze z opcją ich programowania jak i wysokiej klasy głośniki. Spoglądając natomiast na ranking gier planszowych, do uznanych należą: „Dobbie” „Magia i Miecz” a także nieśmiertelne „Monopoly”, w które grają już nie tylko nastolatkowie, ale i dojrzalsi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.