Urokliwa kuchnia to ważna część domu!

Niby jak jakby nie patrzeć musi wyglądać idealna kuchnia? Z całą pewnością w żadnym razie nawet niewielka kuchnia nie powinna sprawiać, że nawet wielki miłośnik pichcenia będzie wolał jeść na mieście, bo cóż z pichcenia w takiej kuchni, która najzupełniej się do niczego nie nadaje. Jednak być może darujmy sobie w tym momencie takie dywagacje. Raczej zastanówmy się co zrobić, aby kuchnia elegancko wyglądała. Szczególnie panie często marzą o posiadaniu idealnej kuchni...
w kuchni
Opracowanie: rochelle hartman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele tzw. feministek po zapoznaniu się z ostatnim zdaniem zapewne powiedziałoby, że takie teksty są bardzo seksistowskie. Niby w XXI wieku faktycznie zmniejsza się liczba kobiet, które uwielbiają siedzieć w kuchni, lecz bez przesady - ciągle to no jakby nie patrzeć częściej panie wolą spędzać czas w kuchni. Jeśli kuchnia tak jakby nie zapełnia nam niemal całego życia, w zasadzie wszystko jest OK. Zatem niby jak musi wyglądać ta kuchnia, która pod autentycznie każdym względem będzie niesamowicie się prezentowała? Tak naprawdę prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest kuchnia do zabudowy. Jakby nie patrzeć to raczej kuchnie do zabudowy (więcej: gustowne kuchnie do zabudowy) są lepsze - chociażby z tego powodu, że wszystko jest perfekcyjnie wymierzone, zatem możemy zapomnieć o chociażby beznadziejnie przystosowanej lodówce, która sprawia, iż w sumie mamy wielki kłopot z tym, aby korzystać z podstawowego sprzętu w kuchni. Takich przykładów jest dużo większa ilość! W takim razie: dbajmy w każdym przypadku o to, aby nieco pewnie dopłacić, lecz przynajmniej być szczęśliwym posiadaczem zabudowanej kuchni.


Sprawdź też

Urządzanie kuchni za pomocą fototapet

Przyrządy kuchenne
Opracowanie: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie większość z nas nie powinna mieć problemów z aranżacją kuchni nawet w niewielkich mieszkaniach, gdzie ilość metrów kwadratowych przeznaczonych na gotowanie i wykonywanie posiłków jest niestety niewielka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.