Patelnie Staub – linia Hexagon

Hexagon to niezwykle solidne patelnie znakomitej francuskiej firmy Staub. Stworzone są z wysokojakościowego materiału jakim jest żeliwo.

Głęboka żeliwna patelnia Hexagon
Opracowanie: Staub
Na podstawie: www.smakprostoty.pl
To, co przede wszystkim jest charakterystyczne dla tej linii to nieprzywierająca, porcelanowa emalia oraz dno podobne do plastra miodu.

Patelnie Hexagon pozwalają na łatwe zapiekanie, smażenie oraz duszenie. A wszystko to z wykorzystaniem minimalnej ilości oleju lub oliwy. Tak znikome zapotrzebowanie na olej wynika z innowacyjnego dna Hexagon. Dzięki niemu też sam okres wykonywania jedzenia sporo się skraca.

W ofercie naszego sklepu odszukacie Państwo dwa typy patelni Hexagon: klasyczne ze zdejmowanymi silikonowymi uchwytami oraz głębokie z pokrywą zrobioną z żeliwa lub szkła - sprawdź na naszej stronie .


Sprawdź też

Akcesoria kuchenne - wok

wok
Opracowanie: Silit
Na podstawie: Silit
Kuchnia stanowi najważniejszy element prawie każdego domu. Jest miejscem przyrządzania pożywienia, a także często pełni rolę przytulnego centrum spotkań. Jeszcze niedawno jedynymi spotykanymi tam naczyniami do przygotowania potraw były garnki, rondle i patelnie. Teraz zaobserwować można pewną zmianę. W polskich kuchniach pojawił się wok.
14-10-10 14:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.