Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich urlopu proponując pokoje w interesujących cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Wręcz przeciwnie, są one zwyczajowo świetnie dopasowane do wymagań i możliwości pieniężnych przeciętnego turysty. Mielno to kolejna po Pobierowie miejscowość, którą chętnie odwiedza wiele rodzin.

Posiada ono duże kąpielisko , nad którym cała rodzina może sympatycznie spędzić czas. Do najbardziej interesujących gdańskich imprez należy sierpniowy Jarmark Dominikański, którego tradycje sięgają czasów średniowiecznych. W trakcie Jarmarku niezliczeni sprzedawcy wystawiają swoje wyroby, odbywają się nadzwyczaj interesujące imprezy kulturalne i wydarzenia sportowe. Wielbiciele przyrody mogą udać się do mieszczącego się przy granicach miasta Ekoparku Wschodniego na Podczelu, który jest zbiorowiskiem łąkowym i szuwarowym roślinności halofilnej, gdzie rosną słonorośla mające tu jedyne stanowisko w naszym kraju. Utworzono tu też dwa obszary Natura 2000: Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski i Dorzecze Parsęty. Fanów dwóch kółek na sto procent zaciekawi wiadomość, że w Kołobrzegu zaczyna się parę szlaków rowerowych gminy Kołobrzeg i gminy Ustronie Morskie, a także biegnie przez niego międzynarodowy szlak rowerowy R-10. Pensjonaty także oferują interesujące koszty za kwatery, a również poniektóre oferują promocje na przykład za wybranie noclegu u nich dla dzieci. Do wielu pensjonatów można zabrać także kotka, aby nie rozstawać się z pupilami na okresy wczasowe. Pensjonaty Ustka oferują także możliwość zamówienia potraw w ciekawych cenach.
15-09-07 07:37
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.