Oferty porządnych firm najczęściej znajdą nabywców

kamera
Opracowanie: Kai Hendry
Na podstawie: http://www.flickr.com
Producenci urządzeń nagrywających starają się nadal zachwycać użytkowników, więc najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkujący kamery wysokiej jakości, którzy wymagają doskonałego poziomu wykonania i rewolucji technologicznej wybierają innowacje. Znaczące jest dla nich to, by ręce były wolne, bo nagrywane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie dlatego nowa propozycja Sony w doskonałej cenie perfekcyjnie nadaje się dla uprawiających sporty wyczynowe. DJI Phantom 3 Advanced to nowy produkt na rynku - Phantom w akcji. Firma DJI i jej asortyment to współcześnie jedne z najbardziej charakterystycznych produktów tego rodzaju w branży. W zestawieniu z poprzednimi modelami, należy nadmienić, że w tym modelu zaszło parę zmian w kwestii sprzętowej.

Urządzenie znacznie lepiej czuje się w przestrzeni, a do posiadanej już łączności gps dodano również obsługę systemu glonass. Najważniejszą informacją i nowatorską przemianą w DJI Phantom 3 Advanced jest dodanie dwóch małych obiektywów na obudowie, co pozwala mu zobaczyć wszystko co dzieje się naokoło. Oczywiście naczelna kamera jest na swoim miejscu. Tego typu ciekawe rozwiązania pozwalają łatwo przemieszczać się w powietrzu, szczególnie w takich miejscach, w których sygnał gps jest ograniczony. Jeżeli cały dzień zamierzamy chodzić z aparatem, pokaźnych rozmiarów i ciężkie sprzęty mogą być dość kłopotliwe. Dlatego też prawdziwym hitem są małe przenośne kamery, które wytrzymają wiele zjawisk atmosferycznych i innych utrudnień. Mowa tu na przykład o GoPro Hero.

Bezproblemowo przyczepimy są do specjalnych pasów na dłoni, klatce piersiowej lub na kasku. Jest naprawdę lekka. W dodatku działa również pod wodą. Nagranie takim sprzętem to prawdziwa przyjemność. Jeśli wykonujemy bardzo ciekawe produkcje, prawidłowym (ale bardzo kosztownym) gadżetem będzie też pilot wi-fi, który może sterować kilkoma urządzeniami. Za pomocą takich urządzeń można zarejestrować coś bardzo niesamowitego. To nie wszystko! Jeżeli chcielibyśmy robić ujęcia z góry, idealny będzie quadrokopter (DJI Phantom), do którego można przymocować GoPro Hero.

To sterowane przy pomocy autopilota urządzenie sprawi, że bez problemu uniesiemy naszą kamerę do góry i zrobimy wspaniałe ujęcia. Ma ono niezwykle dużo zautomatyzowanych ułatwień, przykładowo sygnalizację rozładowania, urządzenie samoistnie zlatuje na powierzchnię, powoli, żeby nie dokonać uszkodzeń. Dodatkowo świecące diody pozwalają nam widzieć, gdzie jest dokładnie quadrokopter i w jaką stronę się ustawił. Dwa omówione urządzenia staną się na pewno idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie nagrywać niesamowite obrazy i rejestrować rzeczy w sposób naprawdę niezwykły. Oczywiście kupno należy dobrze przemyśleć, gdyż sprzęty są kosztowne i jeżeli nie mają być ciągle używane, nabycie może być stratą pieniędzy. Opcję pochwalenia się innowacyjnym sprzętem ma też firma 3D Robotics. Ich najnowszy produkt nosi nazwę 3dr solo.

Ma on precyzyjny weryfikator lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co interesujące sprzęt ten jako pierwszy w branży posiada guzik zatrzymania, dzięki temu można zatrzymać go w locie. Dzięki zastosowaniu narzędzie 3 osiowego gimbału zupełnie będzie możliwość sterować funkcjami kamery go pro podczas lotu, a do tego przesyłać obraz w jakości HD na odległość 1km.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.