Wyprawka dla dzieci

Przy kupowaniu wyprawki dla dziecka, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Kiedy dziecko zaczyna raczkować lub chodzić jest narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: wystające kanty, szklane dekoracje, stojące na meblach, które maluch może ściągnąć i zrobić sobie krzywdę.

Opieka nad małym dzieckiem wymaga nadzwyczajnej uwagi, a do tego dla wielu mam dochodzą obowiązki związane z z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Ponadto w trakcie zabawy może dojść do wielu niebezpiecznych sytuacji, dziecko może zlecieć z kanapy lub uderzyć się o meble. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest kojec dla dziecka. Jest wiele teorii, według których takie rozwiązanie ma wiele minusów. Istnieją też te dobre i na szczęście jest ich jest ich wiele , że kojec idealnie się sprawdza. Pani Natalia, mama półrocznej Hani, przyznaje, że kojec dla dziecka to duża wygoda: „Mogę spokojnie zrobić obiad czy pranie, podczas gdy moja córeczka baraszkuje w kojcu. Mogę ją na chwilę zostawić samą, beż żadnej obawy, że coś jej się stanie.”
Jakie kolory do pokoju dziecięcego
Opracowanie: Benjamin Moore
Na podstawie: Benjamin Moore
Kolejnym atutem kojca to opcja nabycia modelu z łóżeczkiem. Sama konstrukcja również ma wiele korzystnych aspektów. Przede wszystkim kojec jest wysoki, dzięki czemu dziecko podczas przebywania w nim czy próby wyjścia nie wypadnie i nie potłucze się. Posiada metalową budowę, co zabezpiecza przed przewróceniem, a dzięki materiałowym wykończeniom dziecko nie zedrze sobie skóry. Każdy kojec ma dodatkowo zamontowane obrotowe kółka, dzięki czemu można go przemieszczać i ustawiać w różnych pokojach w domu.
Więcej na cebababy.pl

Sprawdź też

Jak zapewnić dziecku spokojny sen?

kojec
Na podstawie: Cebababy.pl
Przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka, warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Kiedy dziecko zaczyna raczkować lub stawiać pierwsze kroki jest narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa: wystające kanty, szklane dekoracje, stojące na meblach, które niemowlę może ściągnąć i się skaleczyć. Opieka nad małym dzieckiem wymaga wyjątkowej uwagi, a do tego wiele mam ma obowiązki związane z z prowadzeniem gospodarstwa domowego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.