MMORPG – gry naszych czasów

Społeczność internetowa
Opracowanie: wirtuale.pl
Na podstawie: wirtuale.pl
Dzisiaj ciężko się obyć bez komputera albo innego przenośnego urządzenia z dostępem do internetu. Sprzęty elektroniczne nie służą tylko do pracy, lecz również w znacznym stopniu do zabawy. Jedną z wyjątkowo popularnych rozrywek są gry internetowe. Czy dobrze jest zostać ich wielbicielem i dlaczego tak wiele ludzi za nimi przepada? Na początek nieco statystyk.

Wedle amerykańskich badań typowy gracz ma lat 31. Ludzie, którzy pozyskują gry mają średnio 38 lat. To interesujące dane, wyjątkowo dla tych, którym zdaje się, że granie jest dla dzieciaków. W opublikowanym przez jednostkę Interactive Software Federation of Europe komunikacie z 2012 r. możemy odkryć dane, dotyczące naszego rynku gier.

I zupełnie nie odbiegają one od tych amerykańskich.
Społeczność internetowa
Opracowanie: wirtuale.pl
Na podstawie: wirtuale.pl
Pirate storm oraz Seafight to jedne z wielu gier, jakie można znaleźć w Internecie. Przenoszą gracza w świat rodem z filmu „Piraci z Karaibów”, gdzie użytkownicy walczą o hegemonię na morzu a także zmierzają do odkrycia skarbu i pozyskania popularności. Na drodze czatuje na nich sporo niebezpieczeństw, lecz też kapitalna przygoda.

Pirate storm oraz Seafight to gry dla każdego, kto uwielbiał w dzieciństwie historie o pirackich podbojach. W Ameryce istnieje zupełnie spora grupa naukowców, jaka bada wpływ gier na intelekt. Jedną z tychże badaczek jest Daphne Bavelier, która próbuje wykazać, że strzelanki a także gry pokroju Clash of Swords zdołają nas rozwijać!
Sprzęt gracza
Opracowanie: David Villarreal Fernández
Na podstawie: http://www.flickr.com
Skupienie i momentalne likwidowanie zaistniałych problemów przydają się nam w pracy, w szkole, lecz także w czasie jazdy czterokołowcem. Jeżeli powstanie zagrożenie, potrafimy szybko zareagować.

Wyjątkowym rodzajem gier online są tytuły stworzone pod przeglądarki. Wielką zaletą takich tytułów jest to, że można je uruchomić na każdym komputerze. Jeśli masz chwilę fajrantu w robocie, dla odprężenia odpal na chwilkę którąś z browserowych gierek – bez wątpienia będziesz miał świetną zabawę. Zwykle są to proste platformówki, jednak można również spotkać ambitne produkcje. Jeżeli chcesz zbadać, jakie są dostępne tytuły, niezbędna stanie się aktualna baza gier przeglądarkowych. Bez kłopotu znajdziesz taki serwis, gdy do Google wkleisz sformułowanie „granie w sieci”- zobacz tutaj http://www.wcograc.pl/.
15-08-26 08:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.