Filmowanie z powietrza – znakomity sposób na wykonywanie niezwykłych filmów z ciekawych i ważnych zdarzeń w życiu człowieka.

Gopro
Opracowanie: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zbliża się zima. W miejscowościach podgórskich otwierane są sezonowe biznesy mające związek z zimowymi sportami. Na przyjęcie gości przygotowują się również właściciele pensjonatów. Warto także przed wyjazdem na urlop w zimie przygotować się osobiście. Gdy wybieramy się na narty trzeba wcześniej zadbać o ich prawidłową konserwację, regulację wiązań i przegląd butów do nart - zwłaszcza jeżeli jedzie z nami dziecko.

Wiadomo że dzieci rosną prędko i w zeszłoroczne buty mogą się nie zmieścić.
Filmowanie z powietrza
Opracowanie: Arne Krueger
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doskonale by było jeślibyśmy odpowiednio wcześnie zadbali także o kondycję fizyczną, poświęcając co najmniej parę tygodni na przygotowywanie naszego ciała do zwiększonego wysiłku fizycznego. Na co dzień bowiem najczęściej spędzamy większą część naszego czasu w pracy, gdzie siedzimy przed komputerem, w związku z czym pewne grupy mięśniowe pracują mniej albo wcale. Gdy nagle w ciągu wypoczynku zmusimy się do większego wysiłku bez wcześniejszego przygotowania się, możemy uczynić sobie krzywdę. Eksperci w dziedzinie rejestrowania obrazu mają określone kryteria, którymi kierują się w czasie wybierania perfekcyjnego sprzętu takiego jak kamera na kask na użytek własny.

Niesamowita odporność firmowych kamer, wprost od producenta, zachwyca w szczególnym stopniu. Doskonałe oferty kamer na kask szybko znikają z półek sklepowych, natomiast pojawiające się na różnego rodzaju forach internetowych opinie usatysfakcjonowanych klientów zachęcają do przetestowania zaawansowanych kamer również amatorów. Doskonałą sprawą byłoby, gdybyśmy przez cały rok systematycznie uprawiali sporty. Dzisiaj uzależnieni jesteśmy od kontaktów wirtualnych. Jest to o tyle proste, że mamy do dyspozycji praktyczne narzędzia.

Zapełniają zatem portale społecznościowe fotografie ze spacerów, imprez rodzinnych bądź firmowych. Nie zadziwia też fakt, że nasze urlopowe wyczyny sportowe chcemy nie tylko uwieczniać, ale także się nimi podzielić. Zwłaszcza, że do takich działań stosowane są coraz bardziej nowoczesne sprzęty, jak dron DJI Inspire one. Zresztą w tej dziedzinie znajdziemy wiele innych, ciekawych modeli, kolejnym przykładem jest na pewno 3DR Iris+ (sprawdź). Filmowanie z powietrza to najlepszy sposób na reklamę przykładowo dla firm logistycznych.

Spójrzmy na taką okoliczność, że poza standardowymi zdjęciami kierowców czy samochodów, możemy zrobić kilka interesujących ujęć z powietrza. Niczym w dobrym filmie widzimy z góry samochody pokonujące kolejne kilometry. Ponadto jesteśmy w stanie zaprezentować duże magazyny czy zakłady. Normalnymi metodami ciężko by było oddać ich znaczenie. Szczegóły w temacie wirnikowca: >>>.
Dron z kamerą
Opracowanie: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kolarze mogą między innymi skorzystać z tak podstawowego dla nich wyposażenia jak kamery sportowe, a nakręcą szczególnie zajmujące filmy. Najkorzystniej jest wybierać takie kamery od sprawdzonych producentów, by posiadać pewność, iż są one najlepsze. W tych kamerach to wprowadzone będą tak udoskonalone aplikacje jak dji panthom, lub do niego podobne- www.gohero.pl/DJI-Phantom-Gimbal-Quadrocopter-Dron-GoPro albo DJI Inspire One.
15-08-22 06:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.