Praktyczny prezent ślubny

Przed nami okres ślubów. Piękna letnia aura wyjątkowo sprzyja tego typu uroczystościom. Trudno o piękniejszą scenerię dla zaślubin. Cała przyroda kwitnie. Noce są dłuższe i ciepłe. Nic dziwnego, że wiele narzeczonych chce złożyć przysięgę małżeńską właśnie w okresie letnim. To też doskonały moment na tak popularne ostatnio przyjęcie weselne w stylu amerykańskim, czyli pod chmurką. Mnóstwo domów weselnych udostępnia przepiękne parki właśnie w tym celu.
Jeżeli i nas zaproszono na ślub czekają nas wielkie przygotowania. Jest to niecodzienna uroczystość, stąd też trzeba się do niej dobrze przygotować. Głównie panie muszą pokazać się na takim spotkaniu rodzinnym z jak najlepszej strony. Stąd też panowie muszą się przygotować na duże koszty, w związku z zaproszeniem na ślub. Wystarczy popatrzeć ile kosztują obecnie suknie wyjściowe, a przecież to nie ostatni wydatek. Do tego potrzebne będą pasujące akcesoria, takie jak obuwie i torebka. Nie należy również zapomnieć o wizycie u wizażystki i fryzjerki.

W całym tym zamieszaniu nie zapomnijmy o najistotniejszym wydatku, czyli ślubnym podarku. Z tym zazwyczaj mamy duży kłopot. Zazwyczaj nie mamy zielonego pojęcia, co dać młodej parze. Najczęściej nie znamy za dobrze narzeczonych i nie wiemy, jakie mają zainteresowania. W tego typu przypadku najlepiej jest wybrać rzecz z listy klasycznych podarków ślubnych, które zawsze będą na czasie.

Zestawy sztućców
Na podstawie: www.garneczki.pl
Na pierwszym miejscu są się na pewno stylowe zestawy kawowe. Jest to rzecz, która na pewno stanie się nie tylko ozdobą każdego domu, ale także cenną rodzinną pamiątką. Taki serwis można potem przekazać następnemu pokoleniu. Jeszcze jednym dobrym rozwiązaniem może być zestaw sztućców. Wykonane ze szlachetnego surowca będą długo służyć małżonkom. W każdym gospodarstwie przydadzą się porządne garnki. Komplety garnków ze stali szlachetnej to wielki koszt, ale na pewno ucieszą młodą panią domu. Mile widziane są też rozmaite sprzęty AGD. Z kolei czajniki i patelnie lepiej podarować na inną okazję.


Sprawdź też

Skrzynki na bardzo ważne listy

skrzynki na listy
Opracowanie: Blomus
Na podstawie: http://www.smakprostoty.pl
Na wiszącą na furtce skrzynkę pocztową prawie nie zwraca się uwagi. Ale to właśnie ona, w pierwszej kolejności, charakteryzuje dom i jego gospodarzy.
Opracowanie: A.Z.
13-10-02 12:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.