Drzwi wewnętrzne, jaki kupić

Nabywając piekarnik, dopytujemy się o dodatkowe funkcje. Przykuwa naszą uwagę możliwość szybkiego grzania potraw, gotowania na parze oraz blokady drzwiczek. Zastanawiające jest więc to, iż nie jesteśmy tak wnikliwi, decydując się na drzwi, które towarzyszą nam przez całe życie. Jakie więc powinny być drzwi wewnętrzne aby właściwie spisywały się przez lata? Jakie kryteria należy wziąć pod uwagę przy ich wyborze?


Podstawową kwestią jest wymiar – zależnie od możliwości technicznych oraz wymagań. W przypadku drzwi wejściowych zasadniczą rolę odgrywa bezpieczeństwo. Solidna konstrukcja, mocna blacha, uniemożliwiająca wyważenie czy wycięcie, dodatkowe zamki – to tylko nieliczne z zabezpieczeń, jakie posiadają takie drzwi. Jeżeli natomiast mamy na myśli drzwi w mieszkaniu (drzwi wewnętrzne Wrocław), mamy na uwadze przeważnie to jak się prezentują. A na tym polu oferta jest doprawdy imponująca.
Drzwi PASSO Alto
Opracowanie: POL-SKONE
Na podstawie: POL-SKONE

Jakie drzwi obecnie kupujemy najchętniej? Drzwi Porta Wrocław z naturalnym fornirem, najmodniejszym dębowym oraz z drzewa egzotycznego. Dla szczególnie wybrednych klientów występuje też fornir modyfikowany, który mimo, że z naturalnego drewna, jest tak zrobiony, że rysunek słojów a także kolory każdego modelu nie różnią się. Kiedy pełne drzwi wydaja się zbyt masywne, możemy zdecydować się na przeszklone.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.