Centralne odkurzacze pomocą dla uczuleniowców

Jak wykazują badania, co piąty Europejczyk choruje na alergie wywołaną przez kurz, pyłki czy innego rodzaju roztocza. Dotąd nie było metody, aby się ich pozbyć nie tylko na zewnątrz, ale też we własnym domu czy mieszkaniu. Oczywiście, aktualnie są dostępne nawilżacze powietrza z systemami czyszczącymi, te tymczasem nie są skutecznie w pełni. Również stacjonarny odkurzacz nie usunie kurzu lub roztoczy, owszem wyczyści pomieszczenie z niepotrzebnych okruchów, jednak kurz może jedynie rozdmuchać.
odkurzacz centralny
Naprzeciw takim kłopotom staje nowoczesny odkurzacz centralny, który swoim programem usuwa aż do 99% wszelkich zanieczyszczeń, w tym kurz oraz pyłki znajdujące się w otoczeniu – wręcz wydmuchuje je na zewnątrz pomieszczenia. To zbawienie dla uczuleniowców. Kolejnym dowodem mówiącym na jego pożytek jest to, iż mamy szansę nie myśleć o dźwiganiu ciężkiego odkurzacza, ponieważ odkurzacze centralne swoją bazę założoną mają trwale, a my odkurzamy jedynie właściwą szczotką. Na dodatek zbiornik na zanieczyszczenia jest na tyle obszerny, że opróżniać go trzeba tylko kilka razy w miesiącu. To wszystko sprawia, iż odkurzanie jest dużo łatwiejsze, a zarazem dokładniejsze.

Sprawdź też

Projekt domu - trudny wybór

budowa domu
Opracowanie: FRESH PR
Na podstawie: FRESH PR
Dom to wyjątkowe dla zapewne każdego człowieka miejsce. To w nim w wielu przypadkach byliśmy świadkami i uczestnikami wyjątkowych momentów, takich jak między innymi kolacja wigilijna spędzonych razem z najbliższymi w naszym życiu osobami. To powoduje, że wielu z nas marzy o tym, by będąc dorosłymi mieć okazję na własną rękę stworzyć swoją własną, kochającą się rodzinę.


Ekologiczne odkurzacze UltraOne Green
Opracowanie: Electrolux Poland sp. z o.o.
Na podstawie: Electrolux Poland sp. z o.o.
Niedawno zjawił się odkurzacz z systemem Beam - np. beam sc 335. To nowe wyjście umożliwia sprzątać też nocą, bowiem z odlegle umieszczonej bazy nie dochodzą żadne odgłosy. W swojej propozycji Beam posiada różnorakie węże ssące jak również końcówki, jakie pozwalają dojść do najmniejszego zakamarka pomieszczenia. Kolejne akcesoria w postaci różnych walorów również są głównym walorem tego sprzętu. Ten centralny odkurzacz można założyć nie tylko podczas budowy domu lub kamienicy, ale także w każdym momencie po wprowadzeniu się. Zainstalowanie jest tak łatwe, że każdy nawet sam na pewno sobie da radę. Zdaje się, że rozwiązanie, którym jest centralny odkurzacz to istotne wybawienie nie tylko dla alergików, ale też wszystkich, którzy pragną posiadać w pełni wysprzątany dom. To doskonałe rozstrzygnięcie dla modnych rodzin lubiących ułatwienia i wygodę użytkowania.
Na podstawie: Doman.com.pl
13-01-17 14:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.