Idealna kuchnia - zatroszcz się o najważniejsze pomieszczenie w Twym mieszkaniu

Jeśli masz w planach odnowienie swojego domu i już zacząłeś się zastanawiać, skąd wziąć do niego lepsze meble, na pewno zastanawiałeś się także nad tym, czy nie sprawić sobie mebli na zamówienie. Wbrew pozorom okazuje się, że nie jest to w ogóle tak drogie rozwiązanie jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kiedy masz pomieszczenia o nietypowych rozmiarach, wtedy zrobienie mebli na wymiar na pewno będzie tańsze niż dla przykładu obcinanie mebli, które nabędziesz. Kiedy masz jedynie taką alternatywę, wówczas z pewnością lepiej będzie od razu zdecydować się na zrobienie mebli na zamówienie.
kuchnia
Opracowanie: Karen Highland
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kuchnia to przede wszystkim meble, które w szczególności podkreślają jej charakter. Tylko meble w jakim stylu będą odpowiednie do naszego mieszkania? Po pierwsze, każdy z nas może wybrać ofertę sklepu i zakupić gotowe meble, niemniej jednak aby mieć większą przyjemność z powodu brania udziału w planowaniu oraz powstawaniu mebli kuchennych (w najnowszym artykule), postawmy na kuchnie na wymiar. Takie rozwiązanie jest co prawda, nieco droższe, ale na miarę skrojone na nasze wymagania. W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć idealnie zagospodarowany każdy kąt czy lukę. Nie będziemy musieli niepokoić się, czy dana szafka znajdzie swoje miejsce między kuchenką a zlewozmywakiem.


Sprawdź też

Kuchnia marzeń - zatroszcz się o jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim mieszkaniu

Opracowanie: Mebel Rust
Oglądaliście kiedyś program „House Doctor” o tym, jak podwyższyć wartość mieszkania na sprzedaż? Prowadząca go projektantka Ann Maurice to mistrzyni w swym fachu. Podczas swojej wizyty proponuje to i owo przemalować, dostawić finezyjny mebelek. Najwięcej uwagi przeznacza mimo to na kuchnię. Niewielkie udoskonalenia, a cena nieruchomości wzrasta zwykle o dziesięć procent.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.