Grzejniki łazienkowe – co jest najbardziej istotne?

Już dawno grzejniki przestały odgrywać jedynie funkcje grzewcze. Ich przeznaczeniem jest, poza wydzielaniem ciepła, estetyczne uatrakcyjnienie pomieszczenia. Grzejniki dekoracyjne urozmaicają niejedną łazienkę, niejeden salon, czy toaletę w pomieszczeniu służbowym.
Klienci, którzy rozglądają się za ubogaceniem łazienki
Wystrój łazienki
Opracowanie: Bob n Renee
Na podstawie: http://www.flickr.com
o grzejnik mogą przebierać w ofertach. Producenci dają przyszłym użytkownikom grzejników proste kształty wykończone bielą lub najlepszej jakości chromem. Klasyczne grzejniki mają wygląd drabinki, bardziej elastyczne design podpasują do kreatywnych łazienek. Popularna „drabinka” z dwiema większymi odstępami między szczebelkami jest praktycznym rozwiązaniem, które
Łazienka domowa
Opracowanie: osseous
Na podstawie: http://www.flickr.com
stosują producenci| stosowanym przez producentów. Grzejniki w kolorze stali jak ulał wkomponują się w spokojną kolorystykę salonu. Do wyboru do koloru – bardziej jaskrawe kolor grzejników (pomarańcz, żółć) doda grzejnikom dodatkowej mocy. Na tle spokojnej terakoty jaskrawy grzejnik od razu rzuci się w oczy.

Sprawdź też

Dobra muzyka na ślub – Dolny Śląsk

Panna młoda, pin up girl
Opracowanie: Izabela Sekuła JakMotyle.pl
Na podstawie: abcslubu.pl
Wesele to z reguły jedna z najbardziej kosztownych imprez w życiu Pary Młodej, więc dobrze jest postarać się o zaplanowanie przyjęcia, które jeszcze na długie lata pozostanie w pamięci wszystkich gości. Każde wesele jest zupełnie inne, z tego powodu warto perfekcyjnie dobrać oprawę muzyczną do wymogów państwa młodych oraz zaproszonych członków rodziny. Możliwości jest niezwykle wiele i dlatego też niewątpliwie warto z nich skorzystać – dużo zespołów muzycznych świadczy granie bardzo szerokiego repertuaru. Bez trudności można wyszukać oferty grania na weselach muzyki klasycznej, jazzu, rockowej, folkowej, popularnej i wielu innych. Wiele zależy od charakteru wesela i pomysłowości.


Grzejniki do łazienki stanowią o wyglądzie zadbanej łazienki. Gwarantują także radość i przyjemność chwil odczuwanych tuż po kąpieli. Któż chciałby kąpać się w wychłodzonym pomieszczeniu? Przed wybraniem się na zakupy rozeznajmy się jednak w kilku sprawach.

Zasadniczą rolę przy podjęciu decyzji o zakupie grzejników jest ogrzewanie domu. Jeśli jest ono centralne, mieszkańcy nie powinni mieć problemu. Stały, regulowany dopływ gazu zapewnia bowiem stabilność w dopływie. W ogrzewaniach domków jednorodzinnych, gdzie dominują własne piecyki sprawa zdecydowanie się komplikuje. Kolejna rzecz to dopasowanie grzejników do parametrów łazienki. Kluczowe jest, aby system ogrzewania dysponował wolną przestrzenią wokół grzejnika. Poza tym to kwestia praktyczności. Mieszkańcy umieszczają grzejniki tuż obok swoich pryszniców i wanien.

Egzemplarze z chromu są najczęściej droższe, tak samo wygląda sprawa z innowacyjnym designem grzejnika. Najbogatsi decydują się na wyjątkowe, bo specjalne grzejniki na zamówienie. Te sięgające metra, mające typowe połączenie z gniazdem prądu kosztują od czterystu złotych w górę. Wyjątkowe rozwiązania jak w modelu CLARO, specjalnie chromowanym, a o podobnych gabarytach, wyniosą klienta niecałe dwa tysiące złotych. Ale czego nie robi się dla komfortu…
14-09-01 11:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.