Poradnik mikołajkowy

Stojak na biżuterię
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
Mikołajki jak co roku spadły nagle jak grom z jasnego nieba?! Okazuje się, że w kolejce po prezent ustawiają się mąż, żona, siostra i teściowa? Brak pomysłu? Brak czasu? Mamy na to radę!

Idealny prezent mikołajkowy powinien być drobny (żeby zmieścić się w bucie), designerski (żeby zachwycać) i niedrogi (żeby zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na prezenty gwiazdkowe z prawdziwego zdarzenia!). Świetną opcją dla kobiet wydają się więc urocze stojaki na pierścionki marki Umbra. Kosztują jedynie 39 zł. Chromowane, w kształcie zwierząt są nie tylko bardzo praktyczne, ale też zabawne i niesamowicie eleganckie!

Stojaki na biurko
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl

Ciekawą propozycją na mikołajkowy prezent są też stojaki i notatniki marki J-me: te na gumki recepturki w postaci „człowieczka” i te na pocztę w kształcie kaktusa, jak również notatnik biurowy wielokrotnego użytku J-me Big Head. Ceny tych produktów wahają się w przedziale 49-69 zł. Idealnie, prawda?

Na sam koniec warto też zwrócić uwagę na designerskie akcesoria do wina: kolorowe znaczniki na kieliszki (od 29 do 49 zł), metalowe korki w kształcie zwierząt (49 zł) oraz oryginalny korkociąg do wina w kształcie ludzika z rozłożonymi na boki rękami (75 zł). Ciekawe, zabawne - spodobają się nie tylko koneserom wina!

Akcesoria do wina
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl

W związku z tym, że często brakuje nam czasu, żeby przemierzać galerie handlowe w poszukiwaniu prezentu idealnego, już teraz zapraszamy do calvado.pl, miejsca pełnego zabawnych, ciekawych i designerskich pomysłów na prezenty, także te Mikołajkowe!
Na podstawie: Calvado.pl
Opracowanie: Calvado.pl
12-11-27 09:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.