Mikro-wystawa w świeczniku

świeczniki
Opracowanie: MENU
Każdy może wzbudzić w sobie duszę artysty, gdy sięgnie po pomysłowy i subtelny świecznik Galeria duńskiej firmy Menu. Jest to świecznik inny niż tradycyjny, bo dający możliwość tworzenia własnej galerii kształtów i barw. Przestrzeń na niewielką świecę – tealight – mieści się w stalowej pokrywce, która stanowi zwieńczenie szklanej galerii. Cały urok świecznika mieści się w jego szklanym wnętrzu, w którym aranżuje się własne kompozycje.

W świeczniku Galeria można "wystawić" kwiaty, kamyki, muszle, rośliny, kawałki korzeni, czyli wszystko, co wśród przyrody jest jednym z wielu elementów, a tu stanie się głównym aktorem spektaklu kształtów.
Pomysłowość świecznika zasadza się też na tym, iż można włożyć weń liścik z miłosnym wyznaniem, menu wytwornego przyjęcia, czy nawet listę gości określającą hierarchię zasiadania przy stole.

świeczniki
Urok i pomysłowość tego świecznika uhonorowano nagrodą Formland w 2000 roku, doceniając to, że świecznik może być nie tylko podporą pod świecę, ale i sam z siebie stanowić galerię emocji i pasji. Można go aranżować na tysięczne sposoby. Może być swoistym "pamiętnikiem" nastrojów, wspólnych chwil. Galeria firmy Menu może budować nastrojowe relacje między bliskimi, funkcjonując jako urocza "skrzynka kontaktowa" do przekazywania sobie czytelnych tylko dla wtajemniczonych wiadomości.

Wszystko, co tworzy duńska firma Menu, czaruje pomysłowością, finezją i niebanalną elegancją. Stąd świecznik Galeria może stanowić jeden z bardziej atrakcyjnych pomysłów na prezent. Może być wyrazem uwielbienia, sympatii, szacunku, czy zaklętych w rozświetlonym blasku wspomnień.

Z artyzmem aranżujący mini przestrzeń galerii w Galerii duńskiej firmy Menu sklep #www.smakprostoty.pl wyraża nastroje w szklano-stalowym świecie.

Joanna Gawlikowska,
Krystian Wawrzyczek
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
09-05-27 15:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.