6 eleganckich kabin prysznicowych

Eleganckie kabiny prysznicowe
Opracowanie: Aquaform
Na podstawie: Aquaform
Od drzwi wnękowych po kabiny półokrągłe. Dopasowane zarówno do dużych tradycyjnych wnętrz, jak i małych nowoczesnych łazienek. W nowej promocji firma Aquaform oferuje kabiny prysznicowe z linii Silva, Glass 5, Sol de Luxe, Lazuro oraz Salgado w obniżonych cenach oraz 10% rabatu na zakup pozostałych produktów z serii. Promocyjna oferta trwa do końca lipca 2012 r.

Kabina prysznicowa stała się stałym elementem w łazienkach Polaków. Często jest jednym z pierwszych sprzętów, których używamy tuż po przebudzeniu oraz jednym z ostatnich przed udaniem się na zasłużony wieczorny odpoczynek. Od jej funkcjonalności i wygody zależy ile czasu zajmą nam te codzienne kąpiele oraz w jaki nastrój nas wprowadzą. W ofercie sześciu promocyjnych zestawów kabin prysznicowych Aquaform możemy postawić na tradycyjną półokrągłą kabinę dwudrzwiową lub wybrać cieszące się coraz większą popularnością rozwiązanie z drzwiami wnękowymi.

Wnękowa czy półokrągła?
Eleganckie kabiny prysznicowe
Opracowanie: Aquaform
Na podstawie: Aquaform
Planując zakup kabiny prysznicowej powinniśmy wziąć pod uwagę rozmiar oraz planowany wystrój naszej łazienki. Bardzo istotna jest także funkcjonalność kabiny. Dla większych i bardziej nowoczesnych wnętrz dobrym rozwiązaniem będą kabiny wnękowe z drzwiami uchylnymi z serii Silva lub Glass 5. Dla mniejszych wnętrz oraz zwolenników nieco bardziej tradycyjnych rozwiązań idealnym pomysłem są półokrągłe kabiny dwudrzwiowe zapewniające komfort użytkowania połączony z funkcjonalnością. W takiej stylistyce świetnie sprawdzą się kabiny z kolekcji Sol de Luxe, Lazuro oraz Salgado.

Rewolucyjne rozwiązania
Wszystkie kabiny Aquaform wykonane są ze specjalnie hartowanego szkła charakteryzującego się wysokim stopniem bezpieczeństwa użytkowania, które zostało potwierdzone licznymi certyfikatami
i atestami. Każda z kabin objętych promocją wyposażona jest także w powłokę DP Active. Jest to zaawansowana technologicznie powłoka polimerowa. Jej zastosowanie powoduje wyrównanie powierzchni szkła i w rezultacie ogranicza powstawanie osadów oraz tworzy efekt hydrofobiczny, powodujący przyspieszone spadanie kropli wody wraz z zanieczyszczeniami po szybie, pozostawiając kabinę czystą i higieniczną. Posiadacze kabin Aquaform nie muszą się także martwić nierównościami na ścianach łazienki. Profil U, w który wyposażone są kabiny usprawnia montaż i pozwala na zamontowanie kabiny nawet przy nierównej ścianie. Profil U niweluje krzywizny i pozwala idealnie dopasować brzeg kabiny do ściany, co jest niezmiernie ważne dla prawidłowego zamontowania kabiny.
Na podstawie: GlobalBrand Institute
Opracowanie: Dagmara Dzikiewicz
12-05-25 16:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.