Drewniane, rustykalne nastroje

Świeczniki z drewna teakowego Dania
Opracowanie: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Pewnie wielu miłośników minimalistycznych form przyklaśnie stwierdzeniu, że Skandynawowie zostali wyposażeni przez naturę w specjalny, siódmy zmysł – zmysł nastroju. Dzięki niemu potrafią tworzyć proste, a nadzwyczaj urokliwe przedmioty, które ujmują swoją subtelnością. Trudno powiedzieć, jak to robią, ale robią doskonale. I tak, do grupy przedmiotów, w które można się wpatrywać z upodobaniem całymi godzinami, skandynawska marka Skagerak Denmark dołączyła rustykalne, drewniane świeczniki Dania.

Masywne, wyjątkowo nastrojowe drewno teakowe wykańcza zdejmowany, aluminiowy pierścień, na którym z kolei można osadzić szklany kloszyk. Jak to zwykle bywa w przypadku skandynawskiego designu – uroda przedmiotu idzie w parze z jego funkcjonalnością, czy różnorodnością przeznaczeń. Nie inaczej ma służyć świecznik Dania, który pozwala osadzić świecę albo bezpośrednio na drewnianej kolumnie, albo w aluminiowym pierścieniu, czy w osłonie szklanego klosza. Za każdym razem efekt będzie inny, a nastrój odmienny.

Świeczniki z drewna teakowego Dania
Opracowanie: Skagerak Denmark
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Świeczniki z drewna teakowego zostały tak skonstruowane, że można eksponować na nich wysoką i smukłą bądź przysadzistą świecę, czy mały tealight. Dania ma trzy wymiary - 20, 28 i 35 cm – co pozwala tworzyć różne kombinacje wieczornych klimatów.

Jak zwykle ma to miejsce w przypadku wyjątkowych, trwałych produktów marki Skagerak Denmark, świeczniki teakowe Dania są pomysłem na oryginalny prezent dla miłośników drewna.
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Opracowanie: Joanna Gawlikowska
13-04-09 10:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.