Tęsknota za wiosną

Pastelowe dodatki od Calvado
Opracowanie: Calvado
Na podstawie: Calvado
Najbardziej urocze aranżacje wnętrzarskie bazują na kolorystyce delikatnej i pastelowej. W dodatku doskonale wpisują się w naszą przedwiosenną tęsknotę za wszystkim, co jasne i świetliste.

Trendy na wiosnę, a co za tym idzie również witryny sklepowe obwieszczają jasno: w tym sezonie w naszych garderobach prym będą wiodły pastele. To doskonała wiadomość dla wielu z nas, trudno bowiem o równie twarzową i uniwersalną kolorystykę od rozmytych błękitów, pudrowych różów przy nienachalnym akompaniamencie szarości i beżów. Czy można ów trend przenieść na grunt domowy? Z powodzeniem! Style w aranżacjach wnętrz uwielbiają pastele - romantyczny, rustykalny, vintage czy skandynawski bazują na jasnych, delikatnych rozwiązaniach kolorystycznych. Sprawiają wrażenie niezrównanej świeżości, nadają pomieszczeniu subtelności i wdzięku. Przy tym idealnie zdają się korespondować z wszelkimi skojarzeniami związanymi z nastaniem wiosny – czasu radości, witalności, nieśmiałego budzenia się nowego życia. Jeśli więc planujesz wiosenne zmiany w wystroju wnętrza i nie zdecydowałeś się jeszcze na żadne z rozwiązań w kwestii gamy preferowanych barw, pomyśl ciepło o pastelach.

Te i wiele innych, bazujących na pastelowej kolorystyce, dodatków do wnętrz znajdziesz w sklepie internetowym Calvado.pl.
Na podstawie: Avando PR
Opracowanie: Ewa Cendrowska
12-02-28 11:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.