Konkurs na najlepszy projekt łóżka rozstrzygnięty

projekt łóżka
Opracowanie: Kolekcja Mebli Klose
Na podstawie: www.klose.pl
Znamy już laureatów konkursu na najlepszy projekt łóżka dla Fabryki Mebli na Żywo 2011. Zwycięzców ogłoszono podczas oficjalnej gali w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu. Pierwsze miejsce przypadło w udziale Katarzynie Maćkowiak za projekt łóżka Segno.

17 czerwca w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu odbył się finał konkursu na najlepszy projekt mebla do leżenia przeznaczonego do sypialni dla Fabryki Mebli na Żywo. Wzięli w nim udział studenci III roku meblarstwa Wydziału Technologii Drewna, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Projekt konkursowy powstały z inicjatywy Prof. Dr J Smardzewskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu dzięki zaangażowaniu organizatorów Międzynarodowych Targów Poznańskich MTP znajdzie swój finał na targach DREMA 2011. W ramach wyjątkowej prezentacji produkcji mebli do sypialni – Fabryka Mebli na Żywo wyprodukuje łóżko w oparciu o zwycięski projekt Katarzyny Maćkowiak.

projekt łóżka
Opracowanie: Kolekcja Mebli Klose
Na podstawie: www.klose.pl
Gospodarzem spotkania, podczas którego ogłoszono wyniki konkursu była firmą Klose – partner programu. W uroczystej gali udział wzięli przedstawiciele najwyższych władz Uniwersytetu oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Laureaci konkursu na „Projekt sypialni dla Fabryki Mebli na Żywo”:
I miejsce: Katarzyna Maćkowiak – projekt łóżka „Segno”
II miejsce: Jakub Puszyński – projekt łóżka „Echoes”
III miejsce: Stanisław Giera – projekt łóżka „Reve”

Autorom wyróżnionych prac dyplomy i upominki ufundowane przez Kolekcję Mebli Klose, wręczała Pani prof. dr hab. Monika Kozłowska, prorektor Uniwersytetu Przyrodniczego, podkreślając, że udział studentów w realizacji takich projektów stanowi oryginalny i autentyczny wymiar studiowania na uczelniach o charakterze technicznym.

projekt łóżka
Opracowanie: Kolekcja Mebli Klose
Na podstawie: www.klose.pl
„Dla Kolekcji Mebli Klose zaangażowanie się w tej projekt nie jest przypadkowe. Chcemy promować najlepsze twórcze zespoły umożliwiając im wdrażanie ich kreatywnych pomysłów w życie. Szansa przemiany projektów powstałych w wirtualnej rzeczywistości w realny mebel ma dla nich wymiar edukacyjny. Dla nas zaś to inwestycja kształtująca przyszłość polskiego wzornictwa przemysłowego.” – mówi Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose

Wszystkie projekty studentów III roku specjalności meblarstwo, Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, można oglądać w Salonie Wystawienniczym Kolekcji Mebli Klose w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 104.
Na podstawie: Pegasus Public Relations
Opracowanie: Aurelia Nowik
10-06-23 08:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.