Idealne drzwi zewnętrzne

drzwi zewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa
Drzwi wejściowe są wizytówką budynku. Wiedząc jak ważne jest pierwsze wrażenie, powinniśmy zadbać, by wejście do naszego domu oddawało charakter jego wnętrza, a przy tym było spójne z fasadą. Nie bez znaczenia są też walory techniczne, które zapewniają wygodne i długotrwałe użytkowanie. Firma Stolbud Włoszczowa proponuje bogatą ofertę stolarki drzwiowej, która łączy oryginalną estetykę z funkcjonalnością.

Wybierając drzwi kierujemy się wieloma aspektami, które decydują o naszej ostatecznej decyzji. Idealnie dobrana stolarka powinna być dopasowana do stylu naszego domu, a przy tym funkcjonalna i trwała. Ważne jest, by posiadała również odpowiednie parametry techniczne, które zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo. W bogatym asortymencie firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) każdy może znaleźć drzwi wejściowe, które będą odpowiadały zarówno indywidualnym upodobaniom i potrzebom, jak i warunkom technicznym budynku.

Harmonia drewna i szkła
drzwi zewnętrzne
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Na podstawie: Stolbud Włoszczowa
W asortymencie stolarki drzwiowej Stolbud Włoszczowa znajdują się zarówno wersje z pełnym skrzydłem, jak i przeszklone. Nowy model Sofia to idealna propozycja dla osób, które oczekują, że ich drzwi będą dodatkowym źródłem naturalnego światła. Zastosowane w nim wielopoziomowe przeszklenie nie tylko efektownie wygląda, ale przede wszystkim znacznie rozjaśnia wnętrze domu. Prosta forma tego modelu doskonale współgra z nowoczesnymi aranżacjami podkreślając ich oryginalny charakter. Zwolennikom klasycznego stylu zapewne przypadną do gustu drzwi Sparta lub Olipmpia, w których zastosowano przeszklenia oraz ozdobne tłoczenia. Dla osób ceniących sobie prywatność dedykowane są modele o pełnym skrzydle. Marsylia charakteryzuje się prostym, geometrycznym wzornictwem, natomiast Palermo posiada złożony układ przetłoczeń. Wszystkie drzwi mogą być wykonane z drewna sosnowego, dębowego lub meranti i są dostępne w szerokiej gamie kolorów kryjących oraz lazurowanych. Bogaty wybór umożliwia dopasowanie stolarki do pozostałych elementów wyposażenia.

Swoboda i komfort
Aby drzwi wejściowe zapewniały komfort użytkowania, należy dobrać je z uwzględnieniem konstrukcji budynku. W zależności od tego, jaką przestrzeń mamy do dyspozycji, inne rozwiązanie będzie dla nas odpowiednie. Drzwi włoszczowskiego producenta mają standardową szerokość 90 cm w świetle ościeżnicy. Występują w wersji jedno- lub dwudzielnej. W ofercie są również dostawki oraz naświetlenia górne, dzięki którym można optymalnie dopasować rozmiar drzwi do powierzchni, jaką dysponujemy. Istnieje także możliwość zamówienia stolarki w nietypowym wymiarze.

Solidność wykonania
Dbając o estetykę i funkcjonalność, nie możemy zapominać o solidności. Do wykańczania swojej stolarki firma Stolbud Włoszczowa stosuje system czteropowłokowy. Produkty wykonywane z naturalnego drewna, najpierw są impregnowane, a następnie trzykrotnie lakierowane farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi lub transparentnymi, które pozwalają utrzymać drewno w doskonałym stanie. Wszystkie drzwi zewnętrzne charakteryzują się zwiększoną odpornością na włamania w klasie B. Standardowo są wyposażone w zabezpieczenia w postaci specjalnych okuć, zasuwnicy wielopunktowej na wkładkę bębenkową, listwy przeciwwyważeniowej oraz zestawu szybowego P4, które utrudnią dostęp niepowołanym osobom. Możemy również skorzystać z dodatkowych akcesoriów, takich jak: górna blokada zamka, wkładki, rozetki, osłonki barok, elektromagnes, zasuwnica z zamkiem rolkowym, czy samozamykacz. Dzięki różnorodności dostępnych opcji możemy dostosować dany model stolarki do indywidualnych potrzeb.
Na podstawie: E.C.H.O Communications
Opracowanie: Ewa Kaczyńska
10-07-14 09:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.