Obmyślamy funkcjonalny korytarz

Kiedy aranżujemy dom, najczęściej skupiamy się przede wszystkim na wnętrzach, w których spędzamy dużo czasu. W każdym razie tak myślimy. Najważniejsza oczywiście jest kuchnia i łazienka, bo w końcu musimy mieć na czym ugotować posiłki i dbać o higienę. Później inwestujemy w następne pokoje, zależnie od tego, ile ich posiadamy. Co raz częściej mnóstwo uwagi poświęcamy także naszemu tarasowi. Chcemy, aby także tam było miło i przytulnie. Zazwyczaj najmniejszą uwagę poświęcamy przedpokojowi. A przecież każdego dnia przechodzimy nim wiele razy. Może należy przy kolejnym remoncie zatroszczyć się i o niego?
półki i wieszaki
Opracowanie: Kuchniox
Na podstawie: Kuchniox
Korytarz to pierwsze miejsce w naszym mieszkaniu, które zobaczą odwiedzający nas goście. To nasza prawdziwa wizytówka, dlatego powinniśmy zrobić co w naszej mocy, by godnie zapowiadał nasz dom. Najczęściej ustawiamy w tym miejscu stojak na obuwie oraz wieszaki na odzież. I na tym się kończy jego aranżacja. Istnieje jednak wiele pomysłów, aby upiększyć również tę, z pozoru mało ważną, przestrzeń w naszym mieszkaniu.

Aranżacja jest uzależniona od tego, jaki wielki jest nasz przedpokój. Oczywiście, nie potrzebne nam tutaj są nie wiadomo jakie meble, ale jest parę przedmiotów, które muszą się znajdować w tym pomieszczeniu. Przede wszystkim, w przedpokoju zakładamy nasze buty, dlatego musi tam pomieścić się jakaś szafka albo stojak na buty. W marketach możemy wyszukać olbrzymi wybór tych mebli. Kolejnym ważnym szczegółem jest wieszak na kurtki. Możemy zdecydować się na klasyczny lub umieścić stojący drewniany przedwojenny wieszak, który na pewno zrobi ogromne wrażenie. Nie zapominajmy o lustrze. Przecież, kiedy wychodzimy z domu, powinniśmy rzucić na siebie okiem, czy wszystko jest w porządku.

Jeśli powierzchnia nam na to pozwala, można również pomyśleć o stoliczku lub małej komodzie. Taki mebel na pewno się przyda w przedpokoju. Możemy tam umieścić telefon lub notes z ważnymi adresami. Często można nabyć taki stolik w komplecie z krzesłem. Świetnie prezentują się zestawy rattanowe. Warto również umieścić tam stylową lampkę i wazon z kwiatami.


Sprawdź też

Jakie sprzyjające dla zdrowia właściwości ma biała herbata i gdzie można ją nabywać?

herbata
Opracowanie: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najbardziej polecana dieta to tego typu, jaka skierowana jest na właściwe źródło namiaru wagi. Przyczynami zbytnio znacznej masy ciała są przykładowo niekorzystne nawyki żywieniowe, co oznacza jedzenie posiłków o nieodpowiednich porach, brak w zakresie aktywności fizycznej i jedzenie obfitujące w cukry oraz tłuszcze. Dieta oparta o pu erh lub oolong zdecydowanie skierowana jest głównie dla osób, które mają kłopot ze zbyt dużą obfitością tłuszczu względem spożywanego jedzenia, gdyż przyśpiesza metabolizm tłuszczów. Korzyści, jakie wynikają z picia białej herbaty jest faktycznie multum.
13-07-03 12:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.