Innowacyjny mechanizm sprężynowy bezpieczny dla dzieci

Innowacyjny mechanizm sprężynowy bezpieczny dla dzieci
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner
Na tegorocznych targach Heimtextil we Frankfurcie Franc Gardiner zaprezentował nowe funkcjonalności systemu smartroll – nowoczesnej technologii automatycznego zwijania rolety z mechanizmem sprężynowym. Oprócz standardowej średnicy 24 mm, mechanizm smartroll może być zastosowany do rur o przekroju 32 mm. Marka zaprezentowała również adaptery zwiększające zakres użycia systemu. Co to oznacza dla klientów?

Automatyka dla okna
Smartroll jako nowoczesna technologia automatycznego zwijania rolety z mechanizmem bezsznurkowym jest odpowiedzią na tendencje rynku światowego oraz potrzeby klientów związane z odchodzeniem od tradycyjnego rozwiązania z zastosowaniem mechanizmu koralika. System sznurkowy zostaje zastąpiony mechanizmem sprężynowym, jako odpowiedź na potrzebę wygody i bezpieczeństwa użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa dzieci, eliminując zagrożenie zaplątania się w sznurek z koralikami.

Dla miłośników dużego formatu
Innowacyjny mechanizm sprężynowy bezpieczny dla dzieci
Opracowanie: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner
Projektanci marki opracowali rozwiązanie dostosowujące mechanizm do rur o większej średnicy - 32mm. Ta zmiana sprawia, że może on obsługiwać nawet ciężkie i szerokie rolety. Większe gabaryty rury pozwalają na zwiększenie poziomu maksymalnego obciążenia do 3,4kg, dzięki czemu duże okna i grube tkaniny nie stanowią już żadnego problemu. Jest to szczególnie istotne w projektach nowoczesnych mieszkań, gdzie pojawiają się coraz modniejsze, duże przeszklenia i zachodzi konieczność regulowania dopływu światła do pomieszczenia.

Dobrze zaadaptowane
Dzięki specjalnym adapterom, technologię smartroll można zastosować do rur o niemal każdym rozmiarze. W ofercie pojawiły się właśnie adaptery do rur o średnicach 32 i 38 mm.

Zalety w standardzie
Mechanizm smartroll oprócz szybkiej i wygodnej obsługi proponuje dodatkowe udogodnienia: możliwość samodzielnego dostosowania prędkości zwijania oraz ustawienia stałej wysokości zatrzymywania się rolety. Niezależnie od prędkości – mechanizm smartroll pracuje niezmiennie cicho i płynnie.

Zmieniony smartroll to możliwość zastosowania nowej technologii do coraz szerszej gamy rolet, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni rezygnować z bezpieczeństwa i wygody nawet posiadając niestandardowe okna.
Na podstawie: Toolbox Creative Communications
Opracowanie: Filip Godecki
13-01-31 16:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.