Zaprojektuj łazienkę z eleganckimi bateriami

Rozplanowując łazienkę, jest do wyboru, kupienia i zainstalowania dwie grupy modułów, tworzących wyposażenie łazienek. Najpierw dobiera się meble łazienkowe. Nadają one charakter pomieszczeniu. Mogą sprawiać odczucie komfortu i miękkości. Wiele klientów preferuje z kolei minimalistyczne sprzęty, doceniając ergonomię.
Drugim modułem wyposażenia są oczywiście baterie umywalkowe i baterie wannowe. Mimo większej widoczności mebli, one także umieją stworzyć atmosferę w przybytkowi. Tylko od idei dekoratora zależy, jaką rolę będą pełnić w całokształcie. Do wyboru są trzy trendy. Po pierwsze, możesz wybrać małą rolę, w której bateria łazienkowa (odkryj wybór wyposażenia łazienek cermag.com.pl) staje się jedynie dopełnieniem dla ogółu. Wtedy należy wyselekcjonować stateczne i szablonowe baterie albo też idealnie wtapiające się w charakter.

Sprawdź też

Aranżacja i wyposażenie łazienki

ceramika łazienkowa
Opracowanie: Coram Poland
Łazienki to pomieszczenia, które dotąd w Polsce nie uzyskały statusu salonowego i należą raczej do mniejszych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Coraz częściej stanowią osobne pomieszczenie z WC – to bardzo pozytywne zjawisko. Każdą łazienkę, małą lub dużą, można urządzić tak, aby stała się czymś więcej, niż pomieszczeniem koniecznym do utrzymania codziennej higieny.


Baterie prysznicowe
Opracowanie: rhode.com.pl
Na podstawie: rhode.com.pl
Drugą opcją jest stworzenie z baterii kluczowego składnika łazienki. O ile skusisz się na takie rozwiązanie, powinieneś pomyśleć nad oryginalnymi modelami, które zauważalnie się wyróżniają czymś niecodziennym. Fikuśnym designem, ostrym odcieniem, czymkolwiek. Wtedy twoja łazienka będzie zupełnie wyjątkowa. Ostatnia opcja jest nieco podobna do poprzedniej. Inność opiera się na tym, że w niej baterie umywalkowe i inne mają się drastycznie odcinać od ogółu łazienki. Akcesoria kupujesz kontrastowo, co nada oryginalny styl. Przywołaj na myśl sobie baterie wannowe metalowe, utrzymane w przedwojennym smaku, umieszczone w łazience pełnej jasnych kolorów i nowoczesnego sprzętu. Fajny efekt, prawda?

Nie tylko piękno się liczy. Znacząca jest też funkcjonalność, pamiętaj o tym, kiedy kupujesz wyposażenie łazienek. Zbadaj, czy kurek jest bezproblemowy w odkręcaniu i komfortowy. wannę dopasuj koniecznie z wykładziną antypoślizgową i z przydatnymi uchwytami. Przed zakupem baterii sprawdź, czy będą pasować do twojego projektu łazienki. Nieliczne wersje można wbudować w ścianę, o ile układ na to pozwala. Przed wszystkim podaj w sklepie skrupulatne pomiary.
Na podstawie: http://www.cermag.com.pl/
12-08-06 13:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.