Ożyw swój dom niepowtarzalną głębią pięknych obrazów!

Tendencje urządzenia wnętrz ulegają zmianie sezonowo, jak w modzie odzieżowej. Poszczególne detale dekoracyjne, dostępne są nie tylko w niższych cenach, ale i w bogatej palecie wzorów i kolorów. Osoby dbające o pełną serię dodatków sugerowanych obecnym trendem, mogą dobrać od wazonów na stół po fototapety na ścianę w rożnych sklepach.
Naklejka Rilievi Fiorentini
Na podstawie: www.bmpolska.com
Zauważalnie zmieniła się również rola ścian we wnętrzu. Z kolorowych płaszczyzn będących jedynie tłem dla zestawów mebli, przekształciły się w motyw o charakterze dekoracyjnym. Sklepy i czasopisma wnętrzarskie proponują wiele sposobów na nadanie stylu przegrodom i płaszczyznom, poprzez: tynki dekoracyjne, szablony, oryginalne gamy farb dekoracyjnych, zawieszki, fototapety, naklejki i wiele innych.

Jedna funkcja ścian nie zmieniła się. Na ścianach umieszczamy coś co wygląda reprezentacyjnie, przykuwa wzrok, rozbudzi podziw i wyobraźnię.

obrazy
Opracowanie: www.e-oprawa, meble: inniliving.
Na podstawie: www.e-oprawa, meble: inniliving.pl
Oryginalną, prostą i odwieczną formę dekoracji zawsze będą stanowić obrazy olejne . Różni artyści tworzą bardzo oryginalne formy artystyczne. Rozpowszechniają miedzy innymi, bardzo charakterystyczną sztukę portugalską. Eksponowane są również formy malowane tradycyjnie. Każde dzieło jest unikalne. Mniej kosztowną opcją są obrazy drukowane, która równie stylowo ozdobią każde wnętrze.

Sprawdź też

Pomysły na odnowienie pomieszczenia

Opracowanie: Pixers
Dekorowanie mieszkania czy domu nie jest jedynie zabiegiem kosmetycznym. Po wielu latach kolory ścian wycierają i brudzą się, a wnętrze wygląda niezachęcająco. To mocny bodziec do remontu i idealne usprawiedliwienie metamorfozy pokoju.


W zależności od gustu i typu pomieszczenia, artyści oferują formy do salonów: abstrakcyjnych, nowoczesnych, kwiatowych i japońskich. Bijąca głębia i siła, jaką zawierają obrazy abstrakcyjne nadaje charakter zarówno wnętrzom jak i mieszkańcom domu. Obrazy nowoczesne intrygują i są wspaniałym dopełnieniem minimalistycznych wnętrz. Stanowi wspaniałe dopełnienie aranżacji i uwydatnia styl miejsca zamieszkania.
Na podstawie: http://art.widi.pl/
05-06-15 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.