Smerfastyczne ręczniki i pościel dla dzieci

Smerfastyczna pościel
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
Smerfów nie trzeba nikomu przedstawiać. Te małe, niebieskie stworzenia biegające po którymś z europejskich lasów, stworzonych przez belgijskiego rysownika komiksowego Peyo, znają i kochają dzieci na całym świecie. I to nie tylko z uwagi na ostatni obraz Raja Gosnella, w którym Smerfy podbijały nowojorskie ulice. To właśnie one śladem Myszki Miki, kucyków Pony, czarodziejek Winx czy Spidermena odwiedziły sklep internetowy Calvado.pl, pozostawiając po sobie ślad w postaci smerfastycznych ręczników oraz jeszcze bardziej smerfastycznej pościeli!

Zaczniemy od kolorowych ręczników, które przydadzą się podczas wakacyjnych wojaży, zwłaszcza wtedy, gdy na cel weźmiemy morze oraz jeziora i które na pewno wzbudzą zazdrość innych dzieci, gdy nasz maluch będzie z nimi biegał po plaży. W ofercie Calvado.pl znajdziecie ręczniki w czterech kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz różowym. Na każdym z nich widnieje wizerunek jednego ze Smerfów: Zgrywusa, bezimiennego Smerfa dającego nura do wody, Ważniaka oraz Smerfetki. Wszystkie wykonane są ze 100% bawełny, zachwycają intensywnymi kolorami oraz znajdą zastosowanie nie tylko na plaży, ale też w łazience!

Smerfastyczne ręczniki
Opracowanie: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
Po całym dniu spędzonym na plaży, placu zabaw bądź innych pasjonujących zajęciach, przydałoby się, aby maluch porządnie wypoczął. Najlepiej w towarzystwie Smerfów. I tu właśnie dochodzimy do smerfastycznej pościeli w trzech kolorach! Niebieskiej dla chłopców, a może nawet i dziewczynek, będących zagorzałymi fanami piłki nożnej. Różowej, w której zakocha się każda dziewczynka! Nie tylko ze względu na kolor, ale też wizerunek Smerfetki. Oraz czarnej z Papą Smerfem. Ten dwustronny komplet składający się z poszewki na kołdrę oraz poduszkę wykonany został ze 100% bawełny. Nie tylko zapewni dzieciom zdrowy i komfortowy sen, ale też zagwarantuje kolorowe sny. Czego chcieć więcej?

W smerfastycznych ręcznikach oraz smerfastycznej pościeli zakocha się każdy maluch. I nic w tym dziwnego. Są miłe w dotyku, kolorowe i zabawne. Ot taki niewielki upominek, a ile radości!
Na podstawie: Calvado.pl
Opracowanie: Calvado.pl
12-07-13 10:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.