Nienaganna ceramika łazienkowa

umywalki
Opracowanie: Valdama
Na podstawie: Valdama
„Grzeczne dziewczynki idą do nieba”... to już wiemy. Jakimi natomiast cechami musiałaby wyróżnić się umywalka w naszej łazience, aby zasłużyła na miano nienagannej? Prosta, skromna, niewyzywająca, subtelna. Taka właśnie jest umywalka Nice firmy Valdama, która pomimo, że bezwstydnie kusi elegancją, ma mnóstwo „grzecznych” zalet.

Dostosuję się do Ciebie
umywalki
Opracowanie: Valdama
Na podstawie: Valdama
Ceramiczna umywalka Nice dostępna jest w dużej liczbie nietuzinkowych kolorów. Szeroka paleta barw, od złotej przez niebieską do czarnej, powinna zaspokoić oczekiwania nawet najwybredniejszej pani domu.
Lekkość formy zostanie utrzymana zarówno podczas montażu jej na blacie jak i poprzez samotne powieszenie przy ścianie. Fascynujący duet tworzy z transparentnym, szklanym blatem, który podkreśla jej szyk i elegancję. Zyska się wtedy na dodatkowej powierzchni, na której można ułożyć kosmetyki czy ozdobny kwiat. Swobodne zawieszenie, natomiast, zaakcentuje jej minimalistyczny, radykalnie geometryczny, „grzeczny” kształt.

Nie będę dużo wymagać
Uproszczona forma o prostokątnym kształcie jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Utrzymanie umywalki w czystości nie wymaga zbyt wiele czasu, gdyż nie posiada ona trudno dostępnych miejsc, w których utrzymuje się osad. Pozwala to również na utrzymanie jej w czystości nawet przez dłuższy czas.
Kolejną zaletą Nice firmy Valdama jest dodatkowe wydłużenie łączące ją z baterią. Na tej ceramicznej półeczce znajdzie się miejsce nie tylko dla dozownika na mydło, ale i dla śródziemnomorskiej pamiątki z wakacji, będącej delikatnym elementem zdobiącym wnętrze łazienki.

Dane techniczne:
- ceramiczna
- nablatowa lub do powieszenia
- kształt: prostokątny
- wymiary: 50 × 25 cm.
- biała lub w kolorach
- posiada otwór na baterię umywalkową
Valdama.pl

Wyłączność w Polce GrupaBELT Valdama
Na podstawie: PointB
Opracowanie: Adam Wróbel
11-05-11 11:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.