Fototapety ścienne - duże jest piękne

Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Na podstawie: art.widi.pl
Remont naszego domu dobiega końca. Nowe meble pięknie prezentują się na tle świeżo pomalowanych ścian. Pozostaje nam tylko dobranie odpowiednich dodatków, tak by nasze domowe wnętrze nabrało charakteru.

Praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji daje fototapeta.
Jest ona nieskomplikowanym, niezbyt kosztownym, ale bardzo efektownym pomysłem na udekorowanie domowego wnętrza. Tego typu dekoracje, mają niewiele wspólnego z popularnymi w latach 80-tych fototapetami. Obecnie dzięki dostępowi do praktycznie nieograniczonych zasobów Internetu możemy pozwolić sobie na unikalną, oryginalną fotografię w pokoju dziennym sypialni lub kuchni. Jeśli tylko oferta producentów i sprzedawców nie zaspokaja naszych wyobrażeń, możemy w rozsądnej cenie zamówić fototapetę przedstawiającą zdjęcie naszego autorstwa.

Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Na podstawie: art.widi.pl
Wielkoformatowe dekoracje powinniśmy dopasowywać do wnętrza zwracając szczególną uwagę na format, fakturę, a także sposób ich wykończenia. Oprócz koloru i wzoru, ważny jest także materiał, na którym chcemy wydrukować zdjęcie. Należy zwrócić uwagę na gramaturę materiału, strukturę, jego wytrzymałość, a także wodoodporność i zmywalność. Jest to istotne, szczególnie, jeśli chcemy, aby nasze ściany przez długi czas zachowały estetyczny wygląd.

We wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu dobrze wkomponują się geometryczne lub abstrakcyjne wzory. Niewielkie i wąskie pomieszczenia powinniśmy dekorować elementami optycznie je powiększającymi. Doskonale nadadzą się tu wielkoformatowe grafiki we wzory perspektywiczne, takie jak tunele, aleje, uliczki czy widoki z „lotu ptaka”. Świetnie w takim pomieszczeniu spiszą się także motywy urbanistyczne - mosty, wieżowce i ruchliwe ulice.

Fototapety ścienne
Opracowanie: art.widi.pl
Na podstawie: art.widi.pl
Najlepszym miejscem w kuchni, choć z pewnością nie jedynym do wykorzystania możliwości, jakie daje fototapeta jest przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym, a szafkami. Bardzo dobrze będą tu prezentować się apetyczne owoce i warzywa kolorowe przyprawy i zioła. Wybór wzorów jest ogromny, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Ciekawym i coraz chętniej stosowanym pomysłem na dopełnienie aranżacji są fototapety na drzwi, które także mogą być zamawiane według indywidualnych kryteriów. Taka forma dekoracji sprawia, że drzwi mogą szybko i stosunkowo niewielkim nakładem środków, nabrać nowego wyglądu.

Fototapety to doskonały sposób na szybkie odświeżenie domowego wnętrza. Ciekawe i oryginalne motywy zdobiące ściany z pewnością wprowadzą niepowtarzalny klimat do naszego mieszkania. Poznaj więcej klikając:Art Widi.
Na podstawie: Stylownik
Opracowanie: A.D.
09-08-19 10:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.