Odkryj drzwi Discovery

Drzwi z kolekcji Discovery
Opracowanie: Imago PR
Na podstawie: Imago PR
RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi Classen, poszerzyła swój asortyment o najnowszą linię skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Discovery. Nowocześnie zaprojektowane drzwi uzupełniają kolekcję paneli podłogowych o tej samej nazwie. Stanowiące jedyną taką ofertę na rynku podłogi i skrzydła drzwiowe Discovery mogą stworzyć perfekcyjny duet w każdym pomieszczeniu.

Discovery, nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych firmy Classen, składa się z sześciu podstawowych modeli. Charakterystycznymi elementami ozdobnymi kolekcji są poprzeczne listwy aluminiowe rozmieszczone – w zależności od modelu – równomiernie na całej powierzchni drzwi lub w poszczególnych częściach. Listwy, w połączeniu z bezpieczną szybą mleczną oraz wzmocnionym profilem przylgi Hard Edge R nadają drzwiom nowoczesny charakter i doskonale pasują do wnętrz urządzonych z rozmachem.

Classen, jako jedyny producent podłóg i drzwi, stworzył kolekcję skrzydeł drzwiowych skierowaną do osób, które zdecydowały się na zakup paneli podłogowych Discovery. Nowe modele drzwi Discovery dostępne są w trzech specjalnie dopasowanych do paneli podłogowych dekorach.
I tak do paneli w dekorze Dąb Verden śnieżny dopasujemy drzwi w dekorze Jesion śnieżny, odpowiednikiem dla modelu paneli Dąb Verden brązowy będą skrzydła drzwiowe Jesion brązowy, a do podłogi w odcieniu Dąb Verden grafitowy doskonale dopasują się drzwi w kolorze Jesion grafitowy.

Drzwi z kolekcji Discovery wykonane są na konstrukcji Classen Hybryda, pokrytej obustronnie płytą drewnopochodną okleinowaną laminatem Classen Iridium o podwyższonej odporności na ścieranie i zarysowania. Skrzydła drzwiowe wykończone tą okleiną są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne czy promieniowanie UV, dzięki czemu znacznie dłużej zachowują estetyczny wygląd.

- Skrzydła drzwiowe Discovery, dopasowane do kolekcji podłóg o tej samej nazwie, to nowość w ofercie sieci RuckZuck. Kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby tych klientów, którzy podczas wyposażania domów, czy mieszkań szukają wygodnych rozwiązań. Kolekcja Discovery została premierowo zaprezentowana w styczniu br., podczas targów Budma w Poznaniu i Bau w Monachium. Zainteresowanie najnowszą kolekcją skrzydeł drzwiowych przeszło nasze oczekiwania, co świadczy o tym, że wspólnie z Discovery można odkrywać uroki pięknego wnętrza – mówi Maciej Sporek, Szef Centrum Badawczo-Rozwojowego Classen.
Na podstawie: Imago Public Relations
Opracowanie: Imago PR
11-01-27 09:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.