Panele podłogowe z ulubionymi postaciami z bajek

Panele podłogowe, kolekcja Kids
Opracowanie: RuckZuck
Na podstawie: RuckZuck
Panele podłogowe udekorowane kolorowymi wzorami, przedstawiającymi ulubione postacie z bajek, można kupić w salonach RuckZuck już od marca. Oferta handlowa paneli podłogowych do pokoju dziecka zostanie poszerzona o kolekcję z wizerunkami popularnej kotki Hello Kitty i oraz serię Kids z kolekcji Joy. Linię z kotką Hello Kitty, prezentowano po raz pierwszy na Targach Budownictwa Budma 2012.

Panele podłogowe, kolekcja Kids
Opracowanie: RuckZuck
Na podstawie: RuckZuck
Aranżacja pokoju dziecka to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla architekta wnętrz. Producenci mebli wprowadzają na rynek coraz nowe rozwiązania, które muszą spełniać oczekiwania pociech i ich rodziców. Ogrom otaczających nas barw, zabawek i akcesoriów sprawia, że wyczynem staje się urządzenie pokoju malucha ze smakiem i jednocześnie w sposób ciekawy dla dziecka – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Oferowane przez nas kolekcje paneli podłogowych o bajkowych wzorach, pomogą stworzyć ciepłą atmosferę oraz co ważne, rozwijać wyobraźnię naszych pociech.

Panele podłogowe, kolekcja Hallo Kitty
Opracowanie: RuckZuck
Na podstawie: RuckZuck
Panele podłogowe Hello Kitty i Kids firmy Classen zaprojektowano z myślą o fanach bajkowych postaci. Opakowanie paneli z serii Hello Kitty zawiera sześć szerokich desek z dekorami postaci, panel z kwiatem hawajskim i ze wzorem w tle. Elementy z taj kolekcji najlepiej jest układać naprzemiennie (wzór Hello Kitty i panel z wzorem w tle).

Wzór Kids to panele podłogowe z kolorowymi rysunkowymi postaciami. Panele zdobią pieski, kotki, kurczaczki, owieczki i kwiatki, ale też pojedyncze angielskie słowa i zwroty (sleep well, home sweet home, play with me, cheese), dzięki czemu podłoga w naszych domach może mieć również walor edukacyjny. Podobnie jak w przypadku kolekcji Hello Kitty, w opakowaniu paneli (8 szt.) znajdziemy deski bez wzoru.

Takie rozwiązanie sprawi również, że podłoga będzie interesująca dla naszych pociech, a my nie będziemy mieć kłopotu z dopasowaniem do nich pozostałych mebli – dodaje Katarzyna Śliwińska – Dzieci bawią się przede wszystkim na podłodze. Właśnie dlatego powinna być piękna i interesująca.

Podłogi o bajkowych wzorach mają grubość 8 mm i klasę ścieralności AC4, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe. Natomiast gładka struktura powierzchni ułatwia utrzymanie podłogi w czystości. Bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.
Na podstawie: Imago Public Relations
Opracowanie: Katarzyna Armatys-Wisniewska
12-01-30 13:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.