Dobieramy glazurę i terakotę

Płytki podłogowe są obecnie sprzedawane w zawrotnych wręcz ilościach wzorów, rozmiarów i materiałów, z jakich są wykonane. Możemy wybierać wśród zarówno producentów krajowych – którzy w ostatnim czasie znacznie ulepszyli pod względem jakości i efektu wizualnego swoje kolekcje, jak i zagranicznych, głównie włoskich i hiszpańskich. Producenci tworzą ciekawe aranżacje do łazienek, kuchni, salonów z mozaik, gresów czy kamienia naturalnego. W sprzedaży są też oczywiście płytki tarasowe czy garażowe o właściwym stopniu mrozoodporności.
Płytki tarasowe produkowane są też na bazie kamienia naturalnego o nieregularne kształtach, co świetnie sprawdza się w domach budowanych w stylu rustykalnym. Warto więc poświęcić nawet kilka godzin na wybór najwłaściwszych dla siebie płytek, gdyż dobrze dobrane będą w dużym stopniu przesadzać o stylu naszej kuchni czy łazienki. Muszą zapewnić nam komfort, być funkcjonalne oraz wywoływać odpowiednie wrażenia estetyczne. Niestety ogrom asortymentu sprawia, że po odwiedzinach salonu z kafelkami, łatwo dostać migreny, a trudniej dokonać mądrego wyboru.

Wielu dystrybutorów płytek działa w Internecie. Są witryny internetowe, gdzie da się łatwo nie tylko zamówić wybrane przez siebie płytki, ale także obliczyć ich potrzebną ilość za pomocą łatwego w użyciu kalkulatora czy zamówić usługę projektowania wnętrz, jeśli nie jesteśmy zdecydowani, jak je urządzić. Wraz z glazurą i terakotą możemy taż kupić inne potrzebne do remontu rzeczy takie jak kleje do glazury, fugi i inne rodzaje chemii budowlanej, a także armaturę łazienkową i kuchenną, różnego rodzaju syfony, wpusty podłogowe czy moduły odpływowe.


Sprawdź też

Szybko, sprawnie i przepisowo

Szybkosprawne wyroby budowlane
Opracowanie: Grupa Atlas
Na podstawie: Grupa Atlas
Życie nieubłaganie nabiera tempa, a ludziom coraz trudniej o cierpliwość. Już nie wystarczy budować dobrze, trzeba jeszcze szybko i sprawnie. Rośnie więc zapotrzebowanie na szybkosprawne wyroby budowlane. Jakie są zalety i pułapki takiego przyspieszania prac?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.