Na dzień matki? Nie tylko kwiatki!

Świetlne girlandy Cotton Ball Lights
Opracowanie: Salon 9design
Na podstawie: Salon 9design
Dzień matki to święto wyjątkowe. Święto, podczas którego nie tylko możemy, ale nawet powinniśmy wykazać się kreatywnością w obdarowywaniu. Obok lub zamiast kwiatów proponujemy więc przedmioty wyjątkowe - takie, które wywołają uśmiech i takie, które zachwycą, słowem – jedyne w swoim rodzaju.

Doskonałe zastępniki dla kwiatów – kolorowe, optymistycznie nastrajające wieszaki-kwiaty. Ich przewaga w stosunku do naturalnych odpowiedników tkwi w tym, że nigdy nie więdną, a prezentują się równie wspaniale.

Na dzień matki? Nie tylko kwiatki!
Opracowanie: Salon 9design
Na podstawie: Salon 9design
Pojemniki na biżuterię z prawdziwego zdarzenia, czyli must have każdej kobiety. Oto komplet trzech, bogato zdobionych szkatułek – pomieszczą nawet najbardziej wymyślne kolie, a przy okazji ozdobią toaletkę.

Ramki na zdjęcia dodadzą uroku ujęciom ze wspólnie spędzonych chwil – stanowią doskonałą oprawę dla wyjątkowych fotografii. Srebrna w stylu glamour i nieco bardziej subtelna – biała, obie zdobione niewielkimi różyczkami – bukiecik i dodatek w jednym.

Świetlne girlandy Cotton Ball Lights odnajdą się w każdym wnętrzu, ich kolorystykę możemy bowiem dobrać według uznania. Nastrojowe i delikatnie migoczące, umilą relaks, a jak pięknie się prezentują…

Wieszaki: Flower Big oraz Flower Pink Small
Opracowanie: Kare Design
Na podstawie: Kare Design
Kolejna, alternatywna dla kwiatów propozycja – lampa sufitowa, która odwrócona wygląda niczym bujny bukiet. Barwne retro klosze cieszą oko różnorodną, wesołą kolorystyką, falistym wykończeniem i kwietnymi wzorami od spodu.

Na koniec coś, o czym marzy chyba każda kobieta – ponadczasowa forma, mebel niestarzejący się, kołyska dla dorosłych. Jeszcze tylko odprężająca lektura lub ulubiona muzyka i pełnowartościowy odpoczynek gwarantowany. W wersjach tradycyjnej i nieco bardziej nowoczesnej.
Na podstawie: Salon 9design
Opracowanie: Katarzyna Widera-Szklanny
13-05-16 13:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.