Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu

Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu GCO 2000 Professional
Opracowanie: Bosch
Na podstawie: Bosch
W warsztacie czy na budowie profesjonalni użytkownicy wykonują zaawansowane prace wymagające zastosowania bardzo wytrzymałych i wydajnych narzędzi. Takim właśnie produktem jest wprowadzona w czerwcu na rynek szlifierka do cięcia metalu firmy Bosch, model GCO 2000 Professional. Solidna konstrukcja i wydajny silnik to atuty nowego urządzenia.

Profesjonalny użytkownik pracuje szlifierką do cięcia metalu nawet do 8-miu godzin dziennie. Liczy się dla niego czas i komfort pracy. Często musi przenosić urządzenie w inne miejsce budowy, jak również sprawnie wymieniać osprzęt. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnych użytkowników Bosch wprowadził na rynek nową szlifierkę do cięcia metalu GCO 2000 Professional i tym samym poszerzył swój kompleksowy asortyment półstacjonarnych elektronarzędzi do obróbki drewna lub metalu.

Rzemieślnikom z branż związanych z obróbką metalu urządzenie oferuje szybkie tempo pracy, także przy zaawansowanych i trudnych zadaniach. Narzędzie bardzo dobrze sprawdza się przy cięciu profili metalowych, np. rur kwadratowych lub stalowych. Szybką pracę zapewnia wydajny silnik o mocy 2000 W z ogranicznikiem prądu rozruchowego. Natomiast wytrzymała konstrukcja z dźwignią i systemem amortyzacji sprawia, że urządzenie toleruje nawet maksymalne obciążenia.

Kolejnym atutem nowej szlifierki jest komfortowy w użyciu system szybkiego mocowania z płynną regulacją kąta cięcia do 45°. Producent pomyślał również o łatwym transporcie urządzenia w warsztacie lub na budowie. Model GCO 2000 został wyposażony w pionową rękojeść zamkniętą oraz zintegrowany uchwyt transportowy.
Wymiana tarczy i szczotek silnika w niektórych narzędziach nie są wcale proste. Rozwiązania zastosowane przez Boscha ułatwiają użytkownikowi dostęp do elementów serwisowych. Nowa szlifierka do cięcia posiada blokadę wrzeciona służącą do łatwej wymiany tarczy bez potrzeby jej trzymania i klucz do mocowania tarczy w zestawie.
Na podstawie: Bosch
Opracowanie: BOSCH
10-06-30 09:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.