Domino w łazience

łazienka
Opracowanie: MINDSAILORS
Na podstawie: MINDSAILORS
KOŁO Sanitec, przy współpracy z polskim studiem wzornictwa MINDSAILORS, wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję mebli łazienkowych DOMINO XL. Jest to kolejna, czwarta kolekcja mebli przygotowana przez Mindsailors z myślą o marce KOŁO.

Estetyczna, stylistycznie stonowana forma mebli DOMINO XL pozwala na urzeczywistnienie harmonijnego, minimalistycznego projektu. Uniwersalny charakter poszczególnych elementów zestawu daje niezliczoną liczbę możliwości aranżacyjnych, zapewniając swobodę kompozycyjną w pomieszczeniach kąpielowych o różnej funkcji, wielkości i klimacie architektonicznym.

łazienka
Opracowanie: MINDSAILORS
Na podstawie: MINDSAILORS
Nazwa serii nie jest przypadkowa. Tak jak klocki w popularnej grze, meble DOMINO XL można dowolnie zestawiać dostosowując do pomieszczenia. Wyjątkowość serii stanowi możliwość kompletowania poszczególnych jej elementów z praktycznie dowolnymi umywalkami Sanitec Koło. Wystarczy wybrać odpowiednią osłonę syfonu, blatu lub też blendę maskującą otrzymując indywidualne rozwiązanie, pasujące do stylu projektowanego pomieszczenia.

łazienka
Opracowanie: MINDSAILORS
Na podstawie: MINDSAILORS
Szafki DOMINO XL mogą być zastosowane jako podumywalkowe lub jako boczne. Zależy to od wyboru rodzaju blatu - z wycięciem na syfon lub bez wycięcia. Ten sam mebel może stanowić powtarzalny element aranżacji łazienki, spełniając różne funkcje. Szafki mogą być zawieszone na ścianie lub ustawione na regulowanych nóżkach.

DOMINO XL łączy w sobie aspekt praktyczny z wysoką jakością wykończenia i dobrym designem. Każda z szafek DOMINO XL jest do wyboru w wykończeniu wenge lub biały połysk. Pozwala to na dostosowanie ich do koncepcji aranżacyjnej i kolorystycznej łazienki. Praktyczne rozwiązania, jak np. uchwyt na wysokości całej szafki, czy system cichego domykania drzwiczek soft-close, zwiększają komfort użytkowania.

meble łazienkowe
Opracowanie: MINDSAILORS
Na podstawie: MINDSAILORS
Sanitec KOŁO jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy także do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej.

Mindsailors to wielokrotnie nagradzane, profesjonalne studio wzornictwa przemysłowego skupiające utalentowanych projektantów i specjalistów wzornictwa. Obecne na polskim rynku od 6 lat, studio specjalizuje się w się w kompleksowym projektowaniu produktów m.in.: elektroniki konsumenckiej, mebli, elementów wyposażenia wnętrz, prototypowaniu oraz produkcji wysoko i niskonakładowej.
Na podstawie: MINDSAILORS
Opracowanie: MINDSAILORS
11-05-04 09:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.