Kompozyt w nowej odsłonie

Ogrodzenia ryflowane to alternatywa dla ogrodzeń z drewna
Opracowanie: Plastivan Polska.
Na podstawie: Plastivan Polska
System ogrodzeń ryflowanych to kolejny produkt z rodziny DuoFuse, dostępny w ofercie firmy Plastivan Polska. Bardziej trwały niż drewniane ogrodzenia, jest doskonałą alternatywą dla osób ceniących wysoką jakość w połączeniu z estetycznym wyglądem.

Ogrodzenia ryflowane to propozycja dla tych, którzy chcą zrezygnować z drewna na rzecz trwałego, ekologicznego kompozytu drewnianego. Zachowując ciepło i wygląd naturalnego drewna, kompozyt posiada właściwości tworzywa sztucznego. Dzięki temu nie trzeba się martwić o wygląd ogrodzenia po jego zamontowaniu, ponieważ kompozyt nie gnije, nie pęka i nie rozwarstwia się. Do pielęgnacji ogrodzeń ryflowanych nie trzeba stosować specjalnych środków czyszczących. Wystarczy je czyścić wodą pod wysokim ciśnieniem (maks. 80 barów) lub przy pomocy zwykłych domowych środków czyszczących.
Ogrodzenia ryflowane to alternatywa dla ogrodzeń z drewna
Opracowanie: Plastivan Polska.
Na podstawie: Plastivan Polska.
W wyniku działania opadów atmosferycznych na ogrodzeniu mogą pojawić się zacieki z wody. Jednak jest to proces chwilowy i po pewnym czasie ustępuje.

Grubość deski w ogrodzeniach ryflowanych to 4 cm, a standardowa wysokość to 200 cm. Deski mogą być cięte na długości. Firma Plastivan Polska ma w swojej ofercie ogrodzenie w trzech wariantach kolorystycznych: tropikalnym brązie, kamienno szarym i grafitowym. Można je wykorzystać do budowy wiat, altan, płotów, magazynków ogrodowych. Świetnie się sprawdzą jako materiał do budowy podniesionych grządek, pergoli czy parkanów.
Na podstawie: MISSION Public Relations
Opracowanie: Anna Małysz
12-06-11 10:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.