Światło przyszłości?

Postęp pędzi nieustannie, nie wolno pozostawać w tyle. Nie oszukujmy się, żarówka to wynalazek rodem z XIX stulecia i jego miejsce jest już w historii. Nie warto nabywać tradycyjnych żarówek, gdy w sprzedaży są dostępne diody LED, współczesne światło.
kredyty
Opracowanie: Reinhold Polska
Na pewno każdy natykał się na nie wiele razy w katalogach sklepów branżowych. Można się założyć, że koszt kupna i zakładania takich żarówek zniechęcał. Zatem musimy zaznaczyć z przekonaniem, że każda cena zapłacona za oświetlenie OLED się zwróci. W tym tekście przytaczamy garść argumentów, która powinna nawrócić każdego niedowiarka.

Sprawdź też

Ledy w ogródku przydomowym

Dom z ogrodem
Opracowanie: www.flickr.com
Na podstawie: www.flickr.com
W czasie wyposażania własnego mieszkania spore grono klientów i klientek skupia się jedynie na wnętrzu domu, wielokrotnie nieco zaniedbując ogród. Kwestia oświetlenia w ogrodzie może być nieraz równie zasadnicza, co dobór lampy do mieszkania. Oświetlenie ogrodowe realizuje funkcję reprezentacyjną, a również w dużym stopniu ułatwia przemieszczanie się po ogrodzie już po zmroku. Gdzie jednak kupować takie lampy i jakie oświetlenie ogrodowe LED trzeba wybierać?


kredyty
Opracowanie: Reinhold Polska
Przede wszystkim, oświetlenie OLED to wydatek, który zwróci się w przyszłości. Twierdzimy tak dlatego, że zaawansowane diody cechują się niezwykle niskim zużyciem prądu (zobacz produkt Max Led). To z kolei będzie skutkowało niższymi rachunkami od elektrowni.

Secundo, listwy LED posiadają małe rozmiary, więc są niezwykle łatwe w instalacji. Da się je zainstalować w wielu miejscach w pokoju. Idealnie się sprawują jako podświetlanie mebli i tym podobne.

Po trzecie, diody LED posiadają funkcję regulowania siły światła. To znany fakt, że nie wszyscy kochają intensywne światło, na świecie znajduje się sporo zwolenników przytłumionego, uspokajającego światła. Poza tym takie światło świetnie będzie działać w pokoju potomka. Maluchy zazwyczaj obawiają się nocy, gdyż w tym czasie wynurzają się spod łóżka straszydła, a cienie na ścianach dają upiorne efekty. Dlatego załóż w pokoju urwisa listwy LED i gdy dzieciak będzie zasypiał, nie musisz likwidować całkowicie światła, a możesz jedynie delikatnie zmniejszyć blask.

Po czwarte, diody LED są bardzo solidne. Nie zbiją się w czasie transportu tak łatwo, jak tradycyjne żarówki. Nie eksplodują pod wpływem wysokiej lub niskiej temperatury. Oświetlenie OLED będzie solidnie funkcjonować całymi latami, bez konieczności częstej wymiany. Taka jakość produkcji diod gwarantuje dużą ulgę dla portfela, o czym dowiesz się, jeżeli już teraz kupisz żarówki przyszłości.
12-11-16 14:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.