Skrzynki na bardzo ważne listy

skrzynki na listy
Opracowanie: Blomus
Na podstawie: http://www.smakprostoty.pl
Na wiszącą na furtce skrzynkę pocztową prawie nie zwraca się uwagi. Ale to właśnie ona, w pierwszej kolejności, charakteryzuje dom i jego gospodarzy. Można się nie byle jak skompromitować przed gośćmi przychodzącymi „zwiedzać” wytworną posiadłość, gdy nie zadba się o efektownego „strażnika prywatności”.

Bo skrzynka na listy pełni od zawsze bardzo specjalną funkcję – nie każdemu pozwala wejść do ogrodu, czy domu. Nakazuje zostawić wiadomość na zewnątrz. Stąd – nazwaliśmy ją „strażnikiem domowej prywatności”. Skrzynka rozdziela świat zewnętrzny od domowego zacisza. Jest przekazicielem informacji, które przysyła rzeczywistość.

Ładna i prosta skrzynka na listy, jaką proponuje niemiecka firma Blomus, mistrz form ze stali szlachetnej, doskonale ozdobi wejście do domowego ogrodu, ale i stanie się znakiem ostrzegawczym, by nie naruszać spokoju mieszkańców. Skrzynki na listy Signo są wytworne i chłodne w wyrazie. Zdają się być nieco wyniosłe. To skrzynki na bardzo ważne listy, na sympatyczną korespondencję i na dobre wiadomości. Co istotne - nawet wysokie rachunki, czy urzędowa korespondencja, wyjmowana ze skrzynek Signo, jest łatwiejsza do „przełknięcia”.
Choć tradycyjne listy oddają pola elektronicznej korespondencji, trudno wyobrazić sobie płot bez skrzynki na listy. Stalowe skrzynki Signo, marki Blomus, są bardzo proste i ascetyczne w formie. Jedna z nich przypomina wytworną aktówkę VIPa, druga nowoczesny teleportal dla bardziej i mniej pożądanej korespondencji. Ta skrzynka posiada otwór, przez który można podejrzeć jej zawartość. Do każdej z nich producent proponuje dołączyć specjalnie dobraną odrębną skrzynkę na czasopisma.
Signo niemieckiej marki Blomus to nowoczesne, wytworne „sejfy” na najbardziej prywatną korespondencję. Pełnią funkcję praktyczną i estetyczną, zdobiąc furkę lub płot. Takimi skrzynkami można się chwalić, gdy wyposaża się elegancką posiadłość.

Blomus zakłada, że żaden element otaczającej człowieka rzeczywistości nie może być brzydki lub przypadkowy. Stąd – tworzy przedmioty absolutnie codziennego użytku, zmieniając ich tradycyjne, często niezbyt estetyczne formy, w dzieła sztuki. I takie też są skrzynki na listy Signo.

Chętnie zaglądający do luksusowej skrzynki na listy firmy Blomus sklep www.smakprostoty.pl wyczekuje prowokującej do zmian korespondencji.
Na podstawie: www.SmakProstoty.pl
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
09-08-04 10:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.