Wystrój mieszkania XXI w.

Niemal każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat lub obraz. Często w pokojach wieszamy kopie dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są również abstrakcje i niepowtarzalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Prawdopodobnie nic tak nie ociepla surowego pokoju jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na zakup obrazów.


W sieci funkcjonuje dużo serwisów oferujących dekoracje ścienne i z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej i więcej. Dlatego powinno się zaufać wypróbowanym i renomowanym firmom aby mieć pewność, że nie będziemy żałować zakupu. Jednym z taki serwisów jest sklep www.twoja-galeria.eu.

Sypialnia, reprodukcja obrazu
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Na podstawie: www.twojagaleria.eu
W serwisie znajdziemy na przykład: fotografie na płótnie, fotoobrazy, fototapety, ramy drewniane ----> SKLEP obrazów oraz kalendarze ze zdjęciem. W serwisie znajdziemy takie kategorie obrazów jak: abstrakcje, antique maps, architektura, jeździectwo, kosmos, pejzaż - góry, pejzaż - las, pejzaż - morze, pejzaż - woda, podróże, przyroda - kwiaty, przyroda - ogrody, zwierzęta, motywy religijne oraz dla dzieci. W menu znajdziemy także odnośniki do dzieł malarzy współczesnych i reprodukcje obrazów klasyków (*przykłady). Naprawdę warto przejrzeć ofertę aby wybrać coś dla siebie.

Same fototapety tyczą się nie tylko pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, łazienka czy pokój dziecięcy ale i przedmiotów jak meble czy drzwi. Nowością są natomiast bardzo atrakcyjne fototapety tworzone z reprodukcji. Więc na naszej ścianie może pojawić się dzieło takich artystów jak Ventzislav Pirianko czy Tamara Łempicka
Fototapety robione są ze specjalnego papieru, który zawiera w sobie lateks.
Kuchnia, fototapeta dekoracyjna
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Na podstawie: www.twojagaleria.eu
Papier ten jest bardzo mocny a jednocześnie elastyczny (dzięki temu nie niszczy się podczas prac związanych z naklejaniem). Jeśli fototapeta ma być eksponowana przez długi czas dodatkowo takie tapety są laminowane.

Firma ma w asortymencie również obrazy na płótnie z fotografii przesłanych przez klientów. Teraz możemy ulubione zdjęcie wydrukować na płótnie, oprawić w ramę i powiesić na ścianie. Wystarczy wysłać wybrane zdjęcie do twojagaleria.eu a resztą zajmą się specjaliści.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.