Taśma wentylacyjno-uszczelniająca KoraTech

Marka KoraTech® to szeroka oferta akcesoriów systemowych, których zastosowanie w istotny sposób przyczyni się do wydłużenia żywotności każdego dachu, który pokrywa dachówka ceramiczna.

Taśma aluminiowa wentylacyjno - uszczelnieniowa
Opracowanie: Wienerberger
Na podstawie: Wienerberger
Taśma aluminiowa gwarantuje właściwe wykończenie kluczowych elementów dachu, czyli kalenicy i grzbietu. Stanowi doskonałą ochronę przed ingerencją ptaków bądź insektów. Dzięki plisowanej strukturze materiału (rozciągliwość do 30%) doskonale dostosowuje się do kształtu dachówki. Specjalnie zaprojektowany, unikalny system mikro perforacji gwarantuje właściwą wentylację i umożliwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Przygotowane fabrycznie linie zagięć umożliwiają szybki i prosty montaż taśmy.

Taśma wentylacyjno - uszczelniająca FlexiRoll
Opracowanie: Wienerberger
Na podstawie: Wienerberger
KoraTech® FlexiRoll to lekka, powleczona polipropylenem i podatna na kształtowanie tkanina, zapewniająca prosty i skuteczny montaż przy różnych rodzajach dachówek. Obecność wspomnianego materiału gwarantuje skuteczną wentylację oraz ochronę przed dostawaniem się śniegu. Połączona jest ona trwale z pasami aluminium, które stanowiąc obrzeże taśmy, gwarantują właściwe odprowadzenie wody.
Na podstawie: Wienerberger
12-11-15 16:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.